0327 Set 17" Mini wielen

prijs
€ 275
datum plaatsing
20-11-16
conditie
gebruikt
adverteerder
Bandenhandel Someren BV
type
aangeboden
adverteert sinds
24-07-2015
plaatsnaam
Someren
telefoon
0629540639
gezien
5 x
snelcode info
7037688
Financieren?

Deze adverteerder wenst geen zichtbare biedingen te ontvangen. Je kunt de adverteerder bellen of mailen via de button 'Stuur een bericht naar de adverteerder'.

Omschrijving

Auto onderdelen en diversen > Sneeuwkettingen en Winterbanden

KENMERKEN:
 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● Beschikbaarheid: op voorraad
 ● Levertijd (in dagen): 4

OMSCHRIJVING:
Product nummer: 0327

Het betreft een set licht metalen wielen van het merk MB Italia
Velg staat: Slecht

De velgen van deze set hebben de volgende afmetingen:

Velg breedte: 7.50 J
ET waarde: 35.00 mm
Naafdiameter: 56.10

Diameter: 17.00 inch
Steek: 4 x 100.00 mm

Op deze set zijn banden gemonteerd

Merk: Ventus
Maat: 205/45 R17 88Y
Profiel: Sport K104
Type: Zomer
Conditie: Gebruikt
Profieldiepte: 4.00 - 4.50 mm

Opmerking:
De spaken zijn beschadigd

Alle theoretisch passende auto merken, types en bouwjaren:

 ● Honda Civic 2001 - 2003
 ● Honda Civic 2003 - 2005
 ● MG ZR 2001 - 2005
 ● MG ZS 2001 - 2005
 ● Mini Cooper I 2006 -
 ● Mini Cooper I S bj 11.06-
 ● Mini One 2006 -
 ● Rover Streetwise 2003 -

Let op, het is mogelijk dat de set helaas toch niet op een hierboven genoemd automerk, type niet past ivm te grootte banden maat of afwijkende velg specificaties.

Voor meer info kunt u ons bellen, bezoeken of emailen.
Onze producten zijn te bestellen via onze webshop, per email of per telefoon.
Zowel verzenden als afhalen is mogelijk.

Het is mogelijk dat op email niet direct wordt gereageerd, dit vanwege onze ruime openingstijden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9u - 19u
Zaterdag van 9u - 16u

Telefoonnummer: 0031 (0)493 440 122
Adres: Kanaaldijk noord 7a, 5711 CS Someren
Email: info@bandenhandelsomeren.nl

ADVERTEERDER:
Naam: Bandenhandel Someren BV
Tel: 0629540639
Website: http://redirect.advertentieplanet.nl/5058035/ko

Voor onze complete voorraad velgen en wielen zie onze webshop http://www.bandenhandelsomeren.nl/webshop

Deel deze advertentie met: