0338 Set 16" Mitsubishi Colt wielen

prijs
€ 399
datum plaatsing
20-11-16
conditie
gebruikt
adverteerder
Bandenhandel Someren BV
type
aangeboden
adverteert sinds
24-07-2015
plaatsnaam
Someren
telefoon
0629540639
gezien
6 x
snelcode info
7037836
Financieren?

Deze adverteerder wenst geen zichtbare biedingen te ontvangen. Je kunt de adverteerder bellen of mailen via de button 'Stuur een bericht naar de adverteerder'.

Omschrijving

Auto onderdelen en diversen > Sneeuwkettingen en Winterbanden

KENMERKEN:
 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● Beschikbaarheid: op voorraad
 ● Levertijd (in dagen): 4

OMSCHRIJVING:
Product nummer: 0338

Het betreft een set licht metalen wielen van het merk Mitsubishi
Velg staat: Goed

De velgen van deze set hebben de volgende afmetingen:

Velg breedte: 6.50 J
ET waarde: 46.00 mm
Naafdiameter: 67.10

Centreerring mogelijk: Ja
Diameter: 16.00 inch
Steek: 4 x 114.30 mm

Op deze set zijn banden gemonteerd

Merk: Bridgestone
Maat: 195/50 R16 84V
Profiel: Ecopia EP25
Type: Zomer
Conditie: Gebruikt
Profieldiepte: 6.00 - 6.50 mm

Opmerking:
Een velg is beschadigd, zie foto

Alle theoretisch passende auto merken, types en bouwjaren:

 ● Chevrolet-Daewoo Nubira 2003 -
 ● Fiat Coupe 1996 - 2001
 ● Honda Prelude 1992 - 2000
 ● Hyundai Matrix 2001 -
 ● Kia Carens 2000 - 2006
 ● Mitsubishi Carisma 1.8 1995 - 2001
 ● Mitsubishi Carisma 2001 - 2004
 ● Mitsubishi Colt CZ3 2004 -
 ● Mitsubishi Colt CZC 2006 -
 ● Mitsubishi Colt CZT 2004 -
 ● Nissan NV200 2010 -
 ● Smart ForFour 2004 - 2006
 ● Volvo S40 1997 - 2003
 ● Volvo V40 1997 - 2003

Let op, het is mogelijk dat de set helaas toch niet op een hierboven genoemd automerk, type niet past ivm te grootte banden maat of afwijkende velg specificaties.

Voor meer info kunt u ons bellen, bezoeken of emailen.
Onze producten zijn te bestellen via onze webshop, per email of per telefoon.
Zowel verzenden als afhalen is mogelijk.

Het is mogelijk dat op email niet direct wordt gereageerd, dit vanwege onze ruime openingstijden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9u - 19u
Zaterdag van 9u - 16u

Telefoonnummer: 0031 (0)493 440 122
Adres: Kanaaldijk noord 7a, 5711 CS Someren
Email: info@bandenhandelsomeren.nl

ADVERTEERDER:
Naam: Bandenhandel Someren BV
Tel: 0629540639
Website: http://redirect.advertentieplanet.nl/5058228/ko

Voor onze complete voorraad velgen en wielen zie onze webshop http://www.bandenhandelsomeren.nl/webshop

Deel deze advertentie met: