Frontgewicht voor fronthef Cat II - 900 kg

prijs
€ 1.082,95
datum plaatsing
04-12-16
conditie
nieuw
adverteerder
Landbouwwinkel
type
aangeboden
adverteert sinds
28-09-2012
plaatsnaam
Mechelen
telefoon
0434552665
gezien
22 x
snelcode info
6604383
Financieren?
Verzekeren?

Deze adverteerder wenst geen zichtbare biedingen te ontvangen. Je kunt de adverteerder bellen of mailen via de button 'Stuur een bericht naar de adverteerder'.

Omschrijving

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en Assen

KENMERKEN:
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● Beschikbaarheid: op voorraad
 ● Verzendkosten €: 4.95
 ● Levertijd (in dagen): 0
 ● Conditie: Nieuw

OMSCHRIJVING:


 ● Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

 ● Modern design aangepast aan de moderne tractoren

 ● Inclusief trekhaak


Details

 ● Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
 ● Modern ontwikkelde vormgeving
 ● Optisch aan de trekkervorm aangepast
 ● Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
 ● Voor front- en achteraanbouw
 ● Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
 ● Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
 ● Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
 ● Kleur: zwart


 ● Verkrijgbaar in de volgende gewichten:

 ● 400 kg
 ● 650 kg
 ● 900 kg
 ● 1100 kg
 ● 1500 kg


Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder: AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135


(zie schematische afbeelding voor legenda)

 ● Andere modellen op aanvraag





Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 900 kg
Merk N/B
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 900
Materiaal Staalbeton
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen



EXTRA KENMERKEN:
 ● SKU (eigen artikel code): 80055831-900NG

ADVERTEERDER:
Naam: Landbouwwinkel
Tel: 0434552665
Website: http://redirect.advertentieplanet.nl/4849075/ko

Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, fotos en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.

Deel deze advertentie met:
|