Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en Assen

KENMERKEN:
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● Beschikbaarheid: op voorraad
 ● Verzendkosten €: 4.95
 ● Levertijd (in dagen): 0
 ● Conditie: Nieuw

OMSCHRIJVING:


 ● Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

 ● Modern design aangepast aan de moderne tractoren

 ● Inclusief trekhaak


Details

 ● Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
 ● Modern ontwikkelde vormgeving
 ● Optisch aan de trekkervorm aangepast
 ● Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
 ● Voor front- en achteraanbouw
 ● Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
 ● Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
 ● Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
 ● Kleur: zwart


 ● Verkrijgbaar in de volgende gewichten:

 ● 400 kg
 ● 650 kg
 ● 900 kg
 ● 1100 kg
 ● 1500 kg


Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder: AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135


(zie schematische afbeelding voor legenda)

 ● Andere modellen op aanvraag





Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 1100
Materiaal Staalbeton
Kleur Zwart
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen



EXTRA KENMERKEN:
 ● SKU (eigen artikel code): 80055831-391001100NG

ADVERTEERDER:
Naam: Landbouwwinkel
Tel: 0434552665
Website: http://redirect.advertentieplanet.nl/4849076/ko

Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, fotos en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.
  • Prijs € 1.040,60
  • Datum plaatsing 04-04-17
  • Conditie nieuw
  • Adverteerder Landbouwwinkel
  • Type aangeboden
  • Adverteert sinds 28-09-2012
  • Plaatsnaam Mechelen
  • Telefoon 0434552665
  • Gezien 31 x
  • Snelcode info 6604384

Deze adverteerder wenst geen zichtbare biedingen te ontvangen. Je kunt de adverteerder mailen via de button ‘Stuur een e-mail’.

Financieren
Verzekeren