Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
aaaaa , aaaaaa
Administratiekantoor B.P.S. Buitenlust 18, Sappemeer www.adminkantbps.nl
Autoservice Fair vof Korte Groningerweg 1n, Foxhol
Bloemenshop van der Laan Gorecht - Oost 9a, Hoogezand www.bloemenshopvanderlaan.nl
Bosma en Schuur Assurantien Postbus 17, Sappemeer www.bosmaenschuur.eu
Comfix Geert Veenhuizenstraat 7, Hoogezand www.comfix.nl
De 4 keien Nieuweweg 2, Zuidbroek
De Boedelfabriek Beneden Veensloot 53, Meeden www.boedelfabriek.nl
De Groene Klaver Foxham 21, Hoogezand www.groeneklaver.nl
Drukkerij Comprint BV Noorderstraat 81-83, Sappemeer www.comprint.nl
Epi Centre Noord Raadhuisplein 23, Haren www.epicentrenoord.nl
Esso Allesco Olie Industrieweg 30, Hoogezand
Fietswereld Dittrich Bieleveldlaan 1, Harkstede
Gebr. Kalk vof A. Einsteinlaan 35, Kolham www.kalkvof.nl
Harms Autoschade BV Rembrandtlaan 1a, Hoogezand www.harmsautoschades.nl
Hengelsport Sappemeer Noorderstraat 75, Sappemeer www.hengelsportsappemeer.nl
Het Kielzog , Hoogezand
Hotel Faber Meint Veningastraat 123, Hoogezand www.hotelfaber.nl
Hotel Martenshoek Meint Veningastraat 10, Hoogezand www.hotelmartenshoek.nl
Huis Verzekeringen en Hypotheek Kerkstraat 1, Zuidbroek www.huisverzekeringen.nl
Installatiebedrijf Mulder Kees de Haanstraat 47, Sappemeer www.muldersappemeer.nl
Keurslager Smit Gorecht - Oost 29, Hoogezand
Koken en Wonen Meint Veningastraat 14, Hoogezand www.kokenenwonen.com
Koopplein AA Hunze en Assen Schoonloerstraat 60, Grolloo
Koopplein Borger / Odoorn 1e exloermond 25, 1e exloermond
Koopplein Coevorden Langeveldstraat 5, Schoonoord
Koopplein Hoogeveen Zilverschoonlaan 1, Beilen
Koopplein Hoogezand-Sappemeer Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/ hoogezandsappemeer
Koopplein Hoogezand-Sappemeer / Slochteren / Mente Buitenlust 18, Sappemeer www.koopplein.nl/hoogezandsappemeer
koopplein hsh Postbus 63, Den Burg
Koopplein Midden-Drenthe Lieving 72, Beilen
Koopplein Opsterland Stokerij 100, Gorredijk
Lincherie Kruijer Gorecht - Oost 44, Hoogezand www.lincherie.nl
Marik kunststoftechniek Meint Veningastraat 40, Hoogezand www.marikkunststoftechniek.nl
Modellicious Kerkstraat 51, Hoogezand
Nederlandse Uniform Academie Hoofdstraat 31 A, HOOGEZAND www.uniformacademie.nl
Onderlinge Uitvaart Vereniging Sappemeer U.A. Luth. Kerkstraat 18, Sappemeer www.uitvaartzorg-brouwer.nl
Pearle Hoogezand Gorecht - Oost 8b, Hoogezand www.pearle.nl
Pieter Kooi Onroerende Zaken Meerweg 133, Kropswolde makelaardijpieterkooi.nl
SlaapSuite Kerkstraat 10, Hoogezand www.slaapsuite.nl
Sportpoint Nijeboer Gorecht - Oost 12, Hoogezand
Steigerhout Specialist Galdermans Borgercompagnie 26, Sappemeer
Timeless Hairfashion Hoofdstraat 22, Hoogezand
vrij , sappemeer
Weet ik niet Noorderstraat 71, Sappemeer
Winkelcentrum de Hooge Meeren Gorecht - Oost 39a, Hoogezand www.dehoogemeeren.nl