Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Autobedrijf Van Rijn Grotendorst 8, Broek op Langedijk www.vanrijnautos.nl
Biercafé Roode Leeuw Dorpsstraat 440, Zuid Scharwoude www.roodeleeuw.nl
Bob Vlaar Partyverhuur Dorpsweg 132, Hensbroek www.bobvlaarpartyverhuur.nl
BoomsMasseurs Industriestraat 8, Heerhugowaard
Café de Schelvis Koog 3, Zuid Scharwoude http://www.cafedeschelvis.nl
Café Restaurant Marktzicht Dorpsstraat 95, Broek op Langedijk www.marktzicht.net
Dansschool Schavemaker Dorpsstraat 510, Noord Scharwoude www.dansschoolschavemaker.nl
De Spinde Galileistraat 3-5-11, Heerhugowaard www.spindemeubelen.nl
Het Behouden Huis Dorpsstraat 850, Oudkarspel www.behoudenhuisoudkarspel.nl
ICT-klus Betje Wolfftuin 8, Heerhugowaard www.ict-klus.nl
Jan Bouwes Fietsen Dorpsstraat 705, Noord Scharwoude www.janbouwesfietsen.nl
JS - IT Solutions Goudzeelt 40, Zuid Scharwoude www.js-itsolutions.nl
Kaijer Colors @ Home Voorburggracht 202, Zuid-Scharwoude http://www.kaijerwoninginrichting.nl/pg-7374-7-64155/pagina/home.html
Kinderboerderij Jong Leven A.van Destreelaan 74, Sint Pancras
Koopplein Langedijk Moerverweg 44, Sint Pancras www.koopplein.nl/langedijk
Koopplein Langedijk , Langedijk www.koopplein.nl/langedijk
Kringloop Langedijk De Mossel 10-12, Noord-Scharwoude www.kringlooplangedijk.nl
MistCam Moerverweg 44, Sint Pancras
Pakra Spirit Aalscholverlaan 15, Sint Pancras www.pakraspirit.nl
Praktijk Noment Dubbele Buurt 2, Broek op Langedijk htpps://noment.nl
Recreatieschap Geestmerambacht Klaregroetweg 1, Noord Scharwoude www.recreatienoordholland.nl
Rondvaart Langedijk Oude Pad 6, Broek op Langedijk http://www.rondvaartlangedijk.nl
Ruud Groenewegen Beelden Schapenland 4, Broek op Langedijk
Second Change Kringloop Breede Plat 5, Broek op Langedijk www.kringloop-secondchance-lakdaru.nl
Spaansen Bloemen Dorpsstraat 714, OUDKARSPEL www.spaansenbloemen.info
Sportcafé de Oostwal Beverplein 2, Sint Pancras www.sportcafedeoostwal.nl
Stichting Langedijker Verleden p/a Hondsdraf 4, Oudkarspel https://langedijkerverleden.nl
Team Langedijk Oosterstraat 7, Nood Scharwoude
THEATER op SKOÔT Dorpsstraat 548, Noord Scharwoude
Trimsalon Koira Kani Vreekesweid 34, Broek op Langedijk
Verkeersschool-Van Meurs Voorburggracht 171, Zuid Scharwoude www.vks-meurs.nl
ViaErwin Hulpmiddelen Hornweg 40, Broek op Langedijk www.viaerwin.nl
Vint-letz Dorpsstraat 577 G, Noord Scharwoude http://www.vint-ietz.nl
Vogelsuper Vreekesweid 34, Broek op Langedijk www.vogelsuper.nl
Wanaka Cafetaria&Catering Bovenweg 67, Sint Pancras www.wanaka.nl
Warme Bakker in Langedijk Moerverweg 44, Sint Pancras
Wilfredo's Keuken Wagenweg 2, Oudkarspel www.wilfredoskeuken.nl
Woongilde Sint Pancras Bovenweg 163, Sint Pancras www.woongilde.nl