Frontgewicht voor fronthef Cat II - 650 kg




 ● Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

 ● Modern design aangepast aan de moderne tractoren

 ● Inclusief trekhaak


Details
Frontgewicht 650 kilo uit staal-betonGewichtblok voor in de fronthef, categorie II hefinrichting





 ● Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
 ● Modern ontwikkelde vormgeving
 ● Optisch aan de trekkervorm aangepast
 ● Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
 ● Voor front- en achteraanbouw
 ● Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
 ● Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
 ● Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
 ● Kleur: zwart





 ● Verkrijgbaar in de volgende gewichten:


 ● 400 kg
 ● 650 kg
 ● 900 kg
 ● 1100 kg
 ● 1500 kg





Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder:


AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135


(zie schematische afbeelding voor legenda)


 ● Andere modellen op aanvraag





Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 650 kg
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 650
Materiaal Staalbeton
Kleur Zwart
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen






Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, foto's en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.

SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Nieuw
 ● Levering: Ophalen of Verzenden


Bekijk de website van de adverteerder

  • Prijs € 822,80
  • Datum plaatsing 12-02-19
  • Conditie nieuw
  • Adverteerder Landbouwwinkel
  • Type aangeboden
  • Adverteert sinds 16-03-2018
  • Plaatsnaam Gulpen-Wittem / Simpelveld / Vaals / Voerendaal
  • Telefoon 0434552665
  • Gezien 3 x
  • Snelcode info 21181466
Verzekeren