NHR (Network Hardware Resale) 1000BASE-SX GBIC

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand NHR
Model WS-G5484-NHR
Part Number WS-G5484-NHR
Wave Lenght 850nm





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): NHR (Network Hardware Resale) 1000BASE-SX GBIC
 ● Type: Netwerkkaart


Bekijk de website van de adverteerder

  • Prijs € 29
  • Datum plaatsing 05-04-19
  • Conditie gebruikt
  • Adverteerder ServerHome
  • Type aangeboden
  • Adverteert sinds 31-05-2018
  • Plaatsnaam Harmelen
  • Telefoon 0304300000
  • Bekeken 2 x
  • Snelcode info 22103336
Bezorgservice