Cisco 1000BASE-BX-D GBIC

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Model GLC-BX-D=
Part Number 10-2093-03
Network Poorten 1x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 1490nm





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Cisco 1000BASE-BX-D GBIC
 ● Type: Netwerkkaart


Bekijk de website van de adverteerder

  • Prijs € 29
  • Datum plaatsing 06-04-19
  • Conditie gebruikt
  • Adverteerder ServerHome
  • Type aangeboden
  • Adverteert sinds 31-05-2018
  • Plaatsnaam Harmelen
  • Telefoon 0304300000
  • Bekeken 2 x
  • Snelcode info 22107412
Bezorgservice