Agilent SFP Optical Transceiver for Gigabit Ethernet

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number HFBR-5710LP
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Agilent SFP Optical Transceiver for Gigabit Ethernet
 ● Type: Netwerkkaart


Bekijk de website van de adverteerder

  • Prijs € 14,95
  • Datum plaatsing 28-04-19
  • Conditie gebruikt
  • Adverteerder ServerHome
  • Type aangeboden
  • Adverteert sinds 31-05-2018
  • Plaatsnaam Harmelen
  • Telefoon 0304300000
  • Bekeken 11 x
  • Snelcode info 22169686
Bezorgservice