Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Aftimmerbedrijf Stevens De Strook 18, Kolhorn
Autobandenbedrijf De Zwarte Band Witte Paal 39, Schagen http://www.dezwarteband.eu
Autobedrijf R. Bakker Witte Paal 54, Schagen www.autobedrijf-rbakker.nl
Auto Rein de Groot BV Bregweid 5, Warmenhuizen www.autoreindegroot.nl
Autorijschool Vanelli Mesdagstraat 21, Schagen http://www.autorijschoolvanelli.nl
Autoservice Van Went Bregweid 26, Warmenhuizen www.autoservicevanwent.nl
Bakker Sfeerverwarming Bakkerstraat 2-3, Den Oever www.haardenenschouwen.com
Banden Prof Spes Autobanden Lagedijkerweg 9, Schagen www.bandenprof.nl
Bedweters Burg Ritmeesterweg 15, Den Helder www.debedweters.nl
Beemster Schagen v.o.f. Makadocentrum 5, Schagen www.beemsterschagen.nl
Camper Caravan Service Debbemeerweg 8, Warmenhuizen www.rprcamperservice.nl
Car Care Gerrit Halerweg 1, Schagen
Car Parts v.o.f. Lagedijkerweg 7B, Schagen www. carparts-schagen.nl
CIV Den Helder Het Nieuwe Werk 115, Den Helder www.civdh.nl
De Duinerij Westerduinweg 30, Sint Maartenszee www.duinerij.nl
De Gouden Koets Poetsbedrijf Witte Paal 204A, Schagen www.degoudenkoets.com
De Keukenzaak de Fok 7, Schagen www.dekeukenzaak.nl
Dekker Autogroep Malzwin 2524, Den Helder www.dekkerautogroep.nl
Dozy Houten Vloeren Burg. Ritmeesterweg 15, Den Helder www.dozyhoutenvloeren.nl
Egko Gerrit van der Sluijsstraat 12, Sint Maartensvlotbrug www.egko.nl
Era Schagen Rensgars 1C, Schagen www.era.nl
Fitclub Schagen Nijverheidsstraat 3, Schagen www.fitclubschagen.nl
FSB Bedrijven b.v. Het Nieuwe Diep 33, Den Helder www.fsbbedrijven.nl
Hageman Accountancy Middenweg 139, Den Helder www.hagemanaccountancy.nl
Hemmes Hoveniersbedrijf Grote Sloot 248, St. Maartensbrug www.hoveniersbedrijfhemmes.nl
Henk bloemen & zo Gedempte gracht 39, Schagen
Hijmans Hoveniers Narcissenstraat 48, Breezand www.hijmanshoveniers.nl
Jan Korteland Witte Paal 335, Schagen www.korteland-admin.nl
Jorna Advocaten Pasteurstraat 2, Den Helder www.jorna-advocaten.nl
Jumbo Anna Paulowna Molengang 10-14, Anna Paulowna https://www.jumbo.com/winkels/jumbo-anna-paulowna-molengang/?gclid=Cj0KCQjwgb3OBRDNARIsAOyZbxBGQrpUJgQD1IFGoBmDEG1_jmqgwhhqFlVkSWw2aoK42-u8-wcc5dAaAh14EALw_wcB
Juwelier Kroone Gedempte gracht 62, Schagen
Kappio Kinderopvang De Verwachting 3, Anna Paulowna www.kappio.nl
Kapsalon Good Looking Langestraat 1, Schagen www.goodlooking-schagen.nl
Kees Punt Administratie- en Belastingadviseur Witte Paal 335, Schagen www.keesp.nl
Kelder Reparatiebedrijf Franke Sloothaak Harinxmastrjitte 69A, Heeg
Kikkert & Smit Marsdiepstraat 266, Den Helder www.kikkertsmitoptiek.nl
Klusbedrijf Mats Nesserpark 40, Schagen http://www.klusbedrijfmats.nl/
Koopplein Den Helder Malzwin 2524, Julianadorp
Koopplein Nederland Postbus 63, Den Burg http://koopplein.nl/nederland
Koopplein Schagen Malzwin 2524, Den Helder
Koopplein Schagen promo adv Malzwin 2524, Den Helder
Kroon Autobedrijf Jeweldijk 4A, Callantsoog www.autobedrijfkroon.nl
Kroon Tweewielers Jeweldijk 4B, Callantsoog www.kroon-tweewielers.nl
Kunst & Kitchen Willemsoord 52A, Den Helder www.kunstenkitchen.nl
Linh Nails Molenstraat 40, Schagen www.linhnailsschagen.123website.nl
Makelaardij Buurman Langevliet 36, Schagen
Massagepraktijk van Wel Zandhope 27, 't Zand https://www.facebook.com/Massagepraktijk-van-Wel-803476249779301
Mega Tegel Industrieweg 6, Den Helder www.megategel.nl
Meubelmakerij Tromp Schilderweg 104, Den Burg www.meubelmakerijtromp.nl
Nameless Keizerstraat 25, Den Helder www.nameless.nl
NTS Witgoedservice Witte Paal 50m, Schagen www.ntswitgoedservice.nl
Rataplan Schagen Marconistraat 16, Heerhugowaard http://rataplan.nl/rataplan-kringloopwinkels/kringloopwinkel-rataplan-schagen/
Restaurant de Goudvis Zeeweg 1, Sint Maartensvlotbrug www.restaurantdegoudvis.nl
Restaurant De Goudvis Zeeweg 1, Sint Maartensvlotbrug www.restaurantdegoudvis.nl
R & F Montage Burg. Ritmeesterweg 23R, Den Helder www.renfafbouw.nl
Rommers dakwerken B.V. Bernhardstraat 13, Schagen www.rommersdakwerken.nl
RPR Camper & Caravan Service Debbemeerweg 8, Warmenhuizen http://www.rprcamperservice.nl
Schaap automobielen KoningWillem II weg 28, 't Zand www.schaapautobedrijf.nl
SKRS kinderopvang Laurierstraat 42, Schagen www.skrs.nl
Snackbar Waldervaart Kievitlaan 29A, Schagen www.snackbarinschagen.nl
Spar Nielsen Keinsmerweg 30, 't Zand www.tzand.spar.nl
Spes Autobanden Schagen Langedijkerweg 9, Schagen www.bandenprof.nl
Stucadoorsbedrijf H. Uythof Mering 30, Hippolytushoef www.uythofstucadoorsbedrijf.nl
Stukadoorsbedrijf Dennis Kooij Antoniszstraat 22, Sint Maartensbrug www.stukadoorsdenniskooij.nl
Subway Schagen Molenstraat 9, Schagen www.subway.nl
Tante Lien Havenstraat 3A, Dirkshorn www. koopplein.nl
Tip Top Vloeren Industrieweg 4A, Den Helder www.tiptopvloeren.nl
van der Meer Schilderwerken Corn. Ditostraat 12, Den Helder www.vandermeerschilderwerken.nl
Van Graas & Struik Auto en Rijwielhandel Irenestraat 10, 't Zand www.vangraasenstruik.nl
Vivant Groenland Margrietlaan 31, 't Veld
V.O.F. Kassenbouwbedrijf J. A. Nieuwboer & Zn. Grote Sloot 216, Sint Maartensbrug www.nieuwboerkassenbouw.nl