Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
53° Noord BV Spinbaan 1, Den Burg www.53gradennoord.nl
Autoschade Schoenmaker Wezenland 6, Den Burg www.schoenmakerautoschade.nl
Autoservice Nollekoog Nollekoog 10 A, DE KOOG
Chocolaterie Smidt Abbewaal 7, Den Burg www.chocolaterie-smidt.nl
CLCB Cocksdorper Las- en Constructiebedrijf Langeveldstraat 10, De Cocksdorp
Clinidogs Stolpweg 19, Den Hoorn www.clinidogs.com
De Ridder Timmer- en Onderhoudsbedrijf Witte Kruislaan 30, Den Burg www.deridder-texel.nl
De Smulpot BV Binnenburg 5-7, Den Burg www.smulpot.nl
De Wit Dranken BV Weverstraat 18, Den Burg www.juttertje.nl
Dik Verhagen Auto's Bernhardlaan 77, Den Burg https://koopplein.nl/texel/bedrijven/occasions?show=1
Garage Dros Oorsprongweg 3, De Cocksdorp www.garagedrostexel.nl
Garage Grisnigt Bernhardlaan 170, Den Burg www.garagegrisnigt.nl
Garage Nagy Ruigendijk 2, De Koog www.garagenagy.nl
Garage Rentenaar Bernhardlaan 200, Den Burg www.opelrentenaar.nl
Garage Westend Oosterenderweg 52, Oosterend www.garagewestend.nl
Haardhout Texel Cor Bremerstraat 12, Oosterend
Havenhotel Texel haven 2, Oudeschild www.havenhoteltexel.nl
ICTexel Spinbaan 12F, Den Burg http://www.ictexel.nl
Interieur en aftimmerbedrijf Dick Blom Rozendijk 6, Den Burg www.aftimmerbedrijfdickblom.nl
Jee'z renovatie en onderhoudsbedrijf Strandkaap 9, Den Burg http://www.jee-z.nl
K&A Consultants BV Waalderstraat 2, Den Burg www.praktischondernemen.nl
Klus- en onderhoudsbedrijf Cees Wintergroen 10a, De Koog
Koopplein Texel Vaargeul 23, Den Burg www.koopplein.nl/texel
Koopplein Texel BV Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/texel
Kwekerij Halsema Gerritslanderdijkje 5, Den Burg www.kwekerij-halsema.nl
Modehuis Moerbeek Parkstraat 4-8, Den Burg www.modehuismoerbeek.nl
Onno van der Windt Verlorenkost 14, Oosterend www.onnovanderwindt.nl
Paal 9 BV Hoornderslag 8, Den Hoorn www.paal9.nl
Print Service Texel Duinroosstraat 4, De Koog www.printservicetexel.nl
RHT bouw Wintergroen 24, De Koog www.rhtbouw-texel.nl
Rotaract Texel Stenenplaats 6, Den Burg http://www.rotaract-texel.nl/
Rotary Club Texel Stenenplaats 6, Den Burg www.rotary.nl/texel
Schildersbedrijf Benno Beuving Schilderend 69, DEN BURG
Schoonmaakbedrijf Dupon Wilhelminalaan 6, Den Burg
Stichting Broodnodig op Texel Jonkerstraat 13, Den Burg www.voedselbank.nl
Stichting Texel Kijken en Luisteren Jonkerstraat 2, Den Burg
Tegelhuis Oosterend Slotskolk 10, Oosterend www.tegelhuisoosterend.nl
Texelfonds Postbus 56, Den Burg www.texelfonds.nl
Texelse Autocentrale Schilderend 56, Den Burg
TM Vastgoed Dorpsstraat 179, De Koog www.tmvastgoed.nl
Vakgarage Texel Abbewaal 3, Den Burg www.vakgaragetexel.nl
VDK Media B.V. Waalderstraat 2, Den Burg
Vermeulen Bikes Herenstraat 69, Den Hoorn www.vermeulenbikes.nl
VTI Loodgieters Laagwaalderweg 3A, De Waal www.vti-texel.nl
Waaijer Advies Kogerstraat 61, Den Burg www.waaijeradvies.nl
Warenhuis Zwetsloot BV / Hema Texel Weverstraat 7, Den Burg www.hema.nl