Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Arthea Polderpeil 119, Alphen aan den Rijn www.arthea.nl
Baks Beeld en Geluid Raadhuisstraat 118, Alphen aan den Rijn www.baksbeeldengeluid.nl
Berntsen Mulder advocaten Burg. Visserpark 13-15, Alphen aan den Rijn www.berntsenmulder.nl
Bezemer Fitness Hooftstraat 189, Alphen aan den Rijn www.bezemerfitness.nl
Bloemen & Zo Sterrenlaan 43C, Alphen aan den Rijn www.mijnbloemenenzo.nl
Carwash Easy & Go Gouwelandenlaan 20, Alphen aan den Rijn www.easyandgo.nl
Chocolade Atelier Le Chat Stuifzwam 10, Alphen aan den Rijn www.chocoladeatelierlechat.nl
de Egelantier Raadhuisplein 1, Hazerswoude -Dorp www.egelantier.com
Deerenberg & van Leeuwen Raoul Wallenbergplein 21, Alphen aan den Rijn http://makelaardij.deerenberg.nl/
De Gordijnerie Ouvertureweg 139, Alphen aan den Rijn www.degordijnerie.nl
De kleine cirkel Churchilllaan 18, Alphen aan den Rijn www.dekleinecirkel.nl
Domburg Autoschade Industrieweg 8-8a, Alphen aan den Rijn
Domino's Pizza Concertweg 5, Alphen aan den Rijn http://www.dominos.nl/corporate/overdominos/Menu
D Travellers Holland Europalaan 10, Alphen aan den Rijn www.dtravellers.nl
Du Tand tandheelkundig centrum Henry Dunantweg 13A, Alphen aan den Rijn www.dutand.nl
Easy Unit Chr. Huygensweg 6, Alphen aan den Rijn www.easyunit.nl
Enjoy & Live Dorpsstraat 95, Nieuwkoop www.enjoyandlive.nl
Equilibrium Jan Wolkersstraat 89, Leiden http://www.equilibrium-leiden.nl/
Erwin Robijn Gevelrenovatie Haringvliet 22, Alphen aan den Rijn
Eurokindershop.nl P. Brueghelstraat 5, Hazerswoude-Dorp http://www.eurokindershop.nl/
Flexlu Noorwegenstraat 6, Alphen aan den Rijn http://flexlu.nl/
Flexlu Noorwegenstraat 6, ALPHEN AAN DEN RIJN
Food For Your Rooths Artesiaplantsoen 2, Koudekerk aan den Rijn www.foodforyourrooths.nl
Gewoon Anja van Nesstraat 31, Alphen aan den Rijn
Goman BV Herenhof 273, Alphen aan den Rijn www.greenroomalphen.nl
Grieks Restaurant Akropolis Prins Hendrikstraat 159, Alphen aan den Rijn www.restaurantakropolis.nl
Hanso installatietechniek Oranjestraat 42, Alphen aan den Rijn
Happie Sappie Herenhof 9, Alphen aan den Rijn
Henk Snoeks, architect BNA Zuiderkeerkring 285, Alphen aan den Rijn www.henksnoeks.nl
Hoogendoorn Witgoed Euromarkt 131, Alphen aan den Rijn www.hoogendoornwitgoed.nl
Hovenier Dirk Spek Mandenvlechter 105, Alphen aan den Rijn www.hovenierdirkspek.nl
Image Hair & Beauty Binkhorst 93, Alphen aan den Rijn
Ina Oosterlee Stortemelk 106, Alphen aan den Rijn www.inaoosterlee.nl
I-Standout Kerkstraat 172, Bodegraven http://istandout.nl/
José van der Pijl Contentmarketing en Socialmediabeheer Europaplein 10, Alphen aan den Rijn www.josevanderpijl.nl
Just Riny Ch. de Bourbonstraat 68, Alphen aan den Rijn www.justriny.nl
Just Video Lauwers 274 , Alphen aan Den Rijn www.justvideo.nl
JVO Bouwadvies Havixhorst 38, Alphen aan den Rijn
Kapsalon Modern Style Herenhof 279, Alphen aan den Rijn www.modernstyle.nl
Karatedo Genwakai Kalkovenweg 52c, Alphen aan den Rijn
Kauffmann's Guitar Store Ouvertureweg 135, Alphen aan den Rijn www.kauffmannsguitarstore.nl
Kids Only Herenhof 22, Alphen aan den Rijn
Klein Drukwerk Maatschapslaan 29, Alphen aan den Rijn www.klein-drukwerk.nl
Koopplein Alphen aan den Rijn Nederlandstraat 7, Alphen ad Rijn www.koopplein.nl
Koopplein Alphen ad Rijn Ericapark 36, Alphen aan den Rijn www.koopplein.nl/alphenaandenrijn
Kunstanne Lagewaard 16a, Koudekerk aan den Rijn www.kunstanne.nl
Laudorshop Valeriusplein 22, Alphen aan den Rijn www.laudorshop.nl
Mactherapy Raadhuisstraat 122, Alphen aan den Rijn www.mactherapy.nl
M den Bleker en Zn B.V. Korteraarseweg 150-152, Ter Aar www.mdenbleker.nl
MECS Marketentster 66, Alphen aan den Rijn www.mecs.nu
Mijn Tafel Raadhuisstraat 138, Alphen aan den Rijn www.alphenaandenrijn.mijntafel.nl
Nivita Makelaars O.G. Aquamarijn 30, Alphen aan den Rijn www.nivitamakelaars.nl
Novaderm Stuifzwam 16, Alphen aan den Rijn www.novadermhuidtherapie.nl
Orange Wellness club Kalkovenweg 52, Alphen aan den Rijn www.orangewellnessclub.nl
Pentheo Prinses Marijkestraat 20, Alphen aan den Rijn http://pentheo.nl/
Pizzeria-ristorante Il Duomo van Nesstraat 11, Alphen aan den Rijn www.il-duomo.nl
Plantenwacht interieurbeplanting BV Oostkanaalweg 3d, Aarlanderveen www.plantenwacht.nl
Polski-Sklep Hooftstraat 67B, Alphen aan den Rijn
Rene's Visspeciaalzaak Herenhof 34, Alphen aan den Rijn www.renevisspeciaalzaak.nl
Rob Lamping.nl Prins Bernhardstraat 22, Benthuizen www.whenitslove.nl
Rogaar Administratie Schouw 48, Alphen aan den Rijn www.rogaaradministratie.nl
Slaapcursus Morpheus Groenoord 154, Alphen aan den Rijn www.slaapcursusmorpheus.nl
Spiritainment Veenpluis 33, Alphen aan den Rijn http://www.spiritueelentertainment.nl/
Stepfit Sterrenlaan 43B, Alphen aan den Rijn www.stepfit.nl
Stukadoorsbedrijf Akseki Max Euwesingel 33, Alphen aan den Rijn www.aksekistukadoors.nl
Sundesign Concertweg 11, Alphen aan den Rijn http://www.sundesign.nl
Supermove BV Bedrijvenweg 28, Leiderdorp www.supermove.nl
Tekstschrijverij Linda Welther Postbus 397, Alphen aan den Rijn www.lindawelther.nl
ten Brink Food Herenhof 183, Alphen aan den Rijn www.tenbrinkfood.com
Terre des Hommes van Nesstraat 15, Alphen aan den Rijn https://www.terredeshommes.nl/winkels/alphen-aan-den-rijn
The GSM Store van Boetzelaarstraat 9, Alphen aan den Rijn www.the-gsmstore.nl
Ton Scheerder Promo & Gifts Tjalk 66, Bodegraven www.tonscheerder.nl
't Woonhuys Raadhuisstraat 289, Alphen aan den Rijn www.woonhuys.nl
van Staveren Begrafenisverzorging Sumatrastraat 11, Alphen aan den Rijn www.vanstaverenbegrafenisverzorging.nl
van zessen klaar woningtextiel BV Prinses Irenelaan 94, Alphen aan den Rijn www.van6enklaar.nl
Veband Kalkovenweg 38, Alphen aan den Rijn
Verel Administratie en advies Bergmolen 33, Alphen aan den Rijn www.vereladministratie.nl
Werk Vinden 2.0 Zuidpoolsingel 172, Alphen aan den Rijn http://www.werkvinden2punt0.nl/
Yi Acupunctuur Praktijk van Lennepstraat 9, Alphen aan den Rijn www.yi-acupunctuur.nl