Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
ABS Barendrecht Arnhemseweg 14, Barendrecht www.absbarendrecht.nl
Alivio-Fit Scharwater 55, Barendrecht www.alivio-fit.nl
Asto Driemansteeweg 170, Rotterdam www.astokeukens.nl
Atelier Lana Onderlangs 2C, Barendrecht
Augustijn Consultancy Zalmwater 139, Barendrecht www.augustijn-consultancy.nl
AutoAirco.nl Seggeplant-West 9b, Vierpolders www.jb.nl
Autobedrijf Bos Kruisdijk 10, Poortugaal www.autobedrijfbos.nl
Autobedrijf Heerjansdam BV Nessenweg 11-13, Heerjansdam www.heerjansdambv.nl
Automobielglas Carnisselande B.V. Deventerseweg 9c, Barendrecht www.automobielglas.com
BakJeBrood De Bolster-akker 11, Barendrecht www.bakjebrood.nl
Beter Badkamers Thurledeweg 91, Rotterdam www.beterbadkamers.nl
Blue Basement Middenbaan 104, Barendrecht www.blue-basement.nl
Boek & Leeswinkel Het witte Huys Dorpsdijk 140, RHoon www.boekenleeswinkelhetwittehuys.nl
Boerderijwinkel Opzicht Dorpsstraat 177, Barendrecht www.boerderijwinkeldorpzicht.nl
Bouw- en Aannemingsbedrijf Zantman Stougjesdijk 135, Mijnsheerenland www.zantman.info
Canopies benelux BV Van 't Hoffstraat 39-41, Barendrecht www.canopies.nl
Cartridge Family Shop Singravenstraat 17, Den Haag www.cartridgefamilyshop.nl
Dam Loodgieters & Installatiebedrijf Zinkweg 277, Oud-Beijerland www.daminstallatie.nl
De Beweegwinkel Kouwenhovenakker 6, Barendrecht www.debeweegwinkel.nl
De Bondt Publising Gieterijstraat 92, Ridderkerk www.penrpublishing.nl
Den Hartog Glas Jan van der Heijdenstraat 14, Oud-Beijerland
De Ridder Dorpsstraat 72, Barendrecht
Dierspecialist ChaNa Strawinskyplein 20, Rhoon www.dobey.nl/rhoon
DigiComfort Bijdorp-West 12, Barendrecht www.digicomfort.nl
Doppio-L J. v. Bourgondielaan 1242, Zoetermeer www.doppio-l.nl
Dorpsbedrijf Albrandswaard Dorpsstraat 34, Poortugaal www.dorpsbedrijfalbrandswaard.com
D. Pfeiffer Loodgietersbedrijf De Panneboeter 48, Hendrik Ido Ambacht www.pfeifferloodgieter.nl
D. Schilt Loodgietersbedrijf B.V. Dorpsstraat 51, Heerjansdam www.schiltloodgieter.nl
Easy Catering Meerkoet 34, Ridderkerk www@easy-catering.net
Edith den Hoedt Makelaardij Erasmuslaan 45, Ridderkerk www.edhm.nl
eKo Notaris Burg. de Bruinelaan 5, Zwijndrecht
Emago Groothandel Tramweg 16, Oude-Tonge www.emago.nl
Foto Sjors Kruisvaarder 40, Rhoon www.fotosjors.nl
FreshPC Computerservice Goedenraadweg 47, Rotterdam
Friendly Teak Dorpsstraat 55, Heerjansdam www.friendlyteak.nl
Friends Dorpsstraat 130b, Barendrecht www.facebook.com/friendsbarendrecht
G.A.A.F Fashion Satijnhout 10, Barendrecht www.gaaffashion.nl
Graaf Bouw B.V. Voordijk 494, Brendrecht www.graaf-bouw.nl
Grando Hoogvliet Nieuwe Langeweg 41, Hoogvliet www.grando.nl
Hairworld Marijkesingel 4, Barendrecht www.hairworldkapsalon.nl
Hana Fashion Onderlangs 28, Barendrecht facebook
HB Interieurs Strawinskyplein 3, Rhoon www.hbinterieurs.nl
Herbalife Kempenaar 45, Barendrecht www.hblvoedingscoach.nl
Het Fietsenschuurtje Achterom 63, Barendrecht www.hetfietsenschuurtje.nl
H+F Makelaars Emmastraat 15A, Poortugaal www.hf-makelaars.nl
Hoveniersbedrijf Tim Kok Beurtschipperstraat 5, Hoogvliet www.timkok.nl
It-Skills Julianastraat 41B, Rhoon www.it-skills.nl
Jansen Glas Nieuwe Langeweg 35, Hoogvliet www.jansenglas.nl
J.A. van Dijk en Zoon Groene Dreef 4, Heerjansdam www.vandijkschildersbedrijf.nl
J. Bevelander Bijdorp-Zuid 3, Barendrecht www.jbevelander.nl
J.J. van Tol Financiële Service Harplaan 2, Barendrecht www.verzekerwatnodigis.nl
Kantine El Greco Marijkesingel 4a, Barendrecht www.kantine-elgreco.nl
Kapsalon Blitzz Onderlangs 38A, Barendrecht www.kapsalon-blitzz.nl
Karin's Theatergrime Klipper 41, Barendrecht
Keukenstudio Konijnendijk Dorpsstraat 174, Barendrecht www.konijnendijk.nl
Keurslagerij Heunks Van Beuningenhaven 7, Barendrecht www.heunks.keurslager.nl
Kinderopvang Jip & Janneke Albrandswaardsedijk 74, Poortugaal www.jip-janneke.nl
Klein en Sterk Emmastraat 66, Barendrecht www.kleinensterk.nl
Koi Care Hoeksche Waard Griendweg 57, 's-Gravendeel www.koicarehoekschewaard.nl
Konijnendijk Woontrends Dorpsstraat 119, Zuid-Beijerland www.konijnendijkwoontrends.nl
Koopplein Barendrecht / Albrandswaard Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/barendrecht
Koopplein Barendrecht / Albrandswaard , Barendrecht www.koopplein.nl/barendrecht
Koopplein Hoeksche waard Beijerlandschedijk 12, Nieuw-Beijerland
Kruithof Optiek Van Beuningenhaven 37, Barendrecht www.kruithofoptiek.nl
Life Line Foods & Drinks Vlietplein 10, Ridderkerk www.satepot.nl
Lindsy's Hof van Portland 8, Rhoon
Linsey Lagerweij Photography Klompenmakerstraat 396, Hoogvliet www.linsey-photography.nl
Lolox Waalstraat 2, Poortugaal www.lolox.nl
LPG Spijkenisse Lorentzweg 33A, Spijkenisse www.lpgspijkenisse.nl
Massagepraktijk Limetree Zalmwater 27, Barendrecht www.massagepraktijklimetree.nl
MBS Beauty Academy & Salon Gouwe 7A, Barendrecht www.mbsbeautyacademy.nl
M. de Veld Bestratingen Olympiaweg 28a, Rotterdam www.mdeveldbestratingen.nl
Mencoo Audiciens Molendijk 98A, Klaaswaal www.mencooaudiciens.nl
Meubelstoffeerderij Rhoon Ambachtsstraat 2, Poortugaal www.stoffeerderijrhoon.nl
MG Fashion & Consultancy Stationsweg 12, Barendrecht www.mgfashion.nl
Milot Reizen Slinge 165, Rotterdam www.milotreizen.nl
Monnom Kinderkleding Strawinskiplein 8, Rhoon
NiksNieuws Dorpsstraat 130b, Barendrecht www.niksnieuws-barendrecht.nl
NM Computers Verlengde Kerkweg 25, Ridderkerk www.nmcomputers.nl
Onderhoudsbedrijf J.P. Schefferlie De Smidse 13, Rhoon
Peter Kap Molensingel 52, Wouw www.pianostemmer-peterkap.nl
Pogo2Works Admiraal de Ruyterstr. 16E, Schiedam www.pogo.nl
Poltisteam Beijerlandschelaan 48, Rotterdam www.polti.nl
Posttrein Dorpsstraat 123, Barendrecht www.posttrein.nl
Rijnmond Milieu Albert Einsteinstraat 26, Oud-Beijerland
Rijschool Respect Huismanstraat 59, Rotterdam www.rij-respect.nl
Saboroso Havenhoofd 7, Barendrecht www.saboroso.nl
Salon William Vat Lindehoevelaan 24, Barendrecht www.salonwilliamvat.nl
Sanisale.com Stockholm 8, Barendrecht
Schoonheidssalon Lana Dorpsstraat 154b, Barendrecht www.salonlana.nl
Schoonheidsspecialiste Jolanda Giorgi Koninginneweg 181, Rotterdam www.hairstylistemarthaboellaard.nl
Sizzrs Dormanplein 4, Barendrecht
Starsfashion Dorpsstraat 47, Poortugaal www.starsfashionparties.nl
Stef Witgoed Donk 9, Barendrecht www.stefwitgoed.nl
Stierman V.o.F. Bijdorp-West 80, Barendrecht www.stierman.nu
Stoomerette 't Vlak BV Zuideinde 39, Barendrecht www.stoomerette.nl
Storm Sales Solutions Energiestraat 5C, Naarden
Studio 143 Nieuwenhoornstraat 143A, Rotterdam www.studio143.nl
Sunimpress Werkersdijk 1, Rhoon www.sunimpress.nl
Sunpackt BV Deventerseweg 43, Barendrecht
Surprise Gouwe 7a, Barendrecht
Tasttoe Partyservice Voordijk 276, Barendrecht www.tasttoe-partyservice.nl
Tech-On 't Vlak 4, Barendrecht www.tech-on.nl
't Groene Juffertje Rozemarijnsingel 3, Barendrecht
The Beauty Doctor Appeltuin 1, Barendrecht www.thebeautydoctor.nl
't Hobby Schuurke Vlietplein 5-6, Ridderkerk www.hobbyschuurke.onetoshop.nl
Timmer- en Onderhoudsbedrijf H.J. Schaap Bijdorp-Oost 10, Barendrecht www.timmerbedrijfschaap.nl
Ton Stassen Zonwering Botter 70, Barendrecht www.tonstassenzonwering.nl
Toolcare Nederland Griendweg 57, 's-Gravendeel www.toolcare.nl
TukTuk-IJS Kerkweg 116, Ridderkerk www.tuktuk-ijs.nl
VakantieXperts Panta Reizen Bieren de Haanweg 22-28, Rotterdam www.pantareizen.nl
Van Vliet Beveiliging Klipper 48, Barendrecht www.vanvlietbeveiliging.nl
VARI Ridderkerk Noordenweg 73-75, Ridderkerk www.vari.nl
Vego tuinmaterialen Lindtsedijk 24-26, Zwijndrecht www.vegotuinmaterialen.nl
Vego Tuinmaterialen Lindtsedijk 24-26, Zwijndrecht www.vegotuinmaterialen.nl
Vijfvinkel Schoenen Middenbaan 98, Barendrecht www.vijfvinkeschoenen.nl
Vila Nova Jupiterlaan 77, Dordrecht
Visgilde Middenbaan 73, Barendrecht www.leendejong.visgilde.nl
VisualAspects Hattasingel 70, Rotterdam www.visualaspect.nl
Walgaard Schilders-Glas-Behangersbedrijf Dorpsstraat 4-6, Poortugaal www.walgaardschilders.nl
Wesdijk Middenbaan 56-62, Barendrecht www.wesdijk.nl
Wijbo Gouderakstraat 38A, Rotterdam
Willem Schilderwerken Kooijstraat 34, 's-Gravendeel www.willemschilderwerk.nl
Wilma's Studio Noldijk 131A, Barendrecht www.wilmastudio.nl
Wilma's Studio Noldijk 131A, Barendrecht www.wilmastudio.nl
Wilschut Fiscaal Advies CV Achterom 68, Barendrecht
Your Story Fotografie Riederbunder 24, Barendrecht www.yourstoryfotografie.nl