Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Antiekhuis Het Monument Veilingstraat 58, Nieuw Amsterdam www.antiekhuishetmonument.nl
Autoservice Nieuw Schoonebeek Europaweg 164, Nieuw Schoonebeek http://www.autoservicenieuwschoonebeek.nl
Bakkerij Ten Napel Langestraat 113, Klazienaveen www.bakkerijtennapel.nl
Bankstel Direct Odoornerweg 4, Emmen www.BankstelDirect.nl
Bedrijfsadviseur Buijsrogge Rister 10, Oosterhesselen www.bedrijfsadviseur-buijsrogge.nl
Begrafenis- en Crematievereniging Eert Uwe Dooden Vastenow 68, Nieuw Dordrecht www.eertuwedooden.nl
Bert Beukema Makelaardij Nieuweweg 60 B, Veenoord www.bertbeukemamakelaardij.nl
Bier-op.nl Anker 38, Klazienaveen www.bier-op.nl
BLS Baustoffzentrum J.-D.-Launenstein Strabe 26, Twist http://www.bls-baustoffzentrum.de/index-nl.htm
B-pex Industriestraat 38, Klazienaveen www.b-pex.nl
Carichia Bruidsmode Zijtak WZ 35, Nieuw Amsterdam www.carichia.nl
Defema Financieringen Ermerweg 121, Emmen www.defema.nl
Dierenbegraafplaats Emmen Veenhoeksweg 35, Klazienaveen www.dienrenbegraafplaatsemmen.nl
DM Cards Van Grobbendoncklaan 115, 's-Hertogenbosch http://carddesigner.dmcards.com/dmcards
Elly's Speelgoedkraam Weerdingerkanaal ZZ 25, Nieuw Weerdinge www.ellysspeelgoedkraam.nl
Emma Ebooks , Emmen
FID Uitzendbureau Nautilusstraat 1c, Emmen www.fiduitzend.nl
FIFTY-FIFTYplus Voorstag 11, Klazienaveen www.50-50plus.nl
Fit 'n Fun Health & Fitness de Velden 13, Veenoord
Gemak voor jou Laan van de iemenhees 38, Emmen www.gemakvoorjou.nl
Gezondheidswinkel Feijer Hoofdstraat 87, Emmen www.gezondheidswinkelfeijer.nl
Handelshuis Hans Hesselterbrink 412, Emmen
Handelsonderneming Jan J. Pinkster Ep Schuilingstraat 1, Emmer Compascuum www.janjp.nl
Handels Onderneming WEVER Vastenow 68, Nieuw-Dordrecht www.ho-wever-tuinmachines.nl
HoezoDVD computers Rooseveltstraat 13, Veenoord www.hoezodvdcomputers.nl
Hottub & Tuindeco Harms Weerdingerstraat 195, Emmen www.hottub-tuindeco.nl
HZ Zonwering Weerdingerstraat 200, Emmen www.hzzonwering.nl
J. de Haan Gereedschappen Zijtak Westzijde 4, Nieuw-Amsterdam www.jdehaangereedschappen.nl
J&D Kitservice Creel 27, Emmer Compascuum www.jendkitservice.nl
Joomla Website Bouwer Boomvalk 25, Emmen www.joomlabouwer.nl
Kemco Voordeelshop Industriestraat 20, Klazienaveen www.kemcovoordeelshop.nl
Koopjeshal Emmen Wolfsbergenweg 50, Emmen
Koopplein Emmen Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/emmen
Koopplein Emmen Rister 10, Oosterhesselen www.koopplein.nl/emmen
Kuipers Uizendbureau Cereslaan 2, Veendam www.kuipersuitzendbureau.nl
Laminaat Discount Odoornerweg 4, Emmen www.laminaatdiscount.nl
Lunenborg & Co BV Veilingstraat 54, Nieuw Amsterdam http://www.tegelcentrumnwadam.nl/
Maron Bewegingstudio Mepperstraat 39, Meppen http://www.maron-bewegingstudio-meppen.nl
MEBO Floor woninginrichting Wilhelminastraat 41, Emmen www.mebofloor.nl
Pedicure College Leeuweriklaan 17 A, Hoogeveen www.pedicurecollege.nl
RODEK bandenservice Nieuw Amsterdamsestraatweg 68A, Schoonebeek www.rodekbandenservice.nl
Schildersbedrijf Waals Rister 28, Oosterhesselen www.behangenschildersbedrijfwaals.nl/
Senioren Computers Rister 10, Oosterhesselen www.senioren-computers.nl
Snuffel Inbrengwinkel Wilhelminastraat 110, Emmen
Sociaal Cultureel Centrum 't Schienvat Heidebloemstraat 4, Erica http://www.operica.nl
Suelmann Installatietechniek B.V. Splitting 82, Emmen www.suelmanninstallatie.nl
't Hoorntje Diphoorn 25, Diphoorn www.thoorntje.nl
Top 1 Toys Monetpassage 19, Emmen http://www.top1toysemmen.nl/
Verkoophuis Slagharen Herenstraat 12, Slagharen www.hetverkoophuis.nl
Voeten in Balans Rolderbrink 352, Emmen www.voeteninbalans2006.nl
Web Omzet!? , Emmen
Woondekor 't Kompas Runde ZZ 51, Emmercompascuum
Yezzz Schoonheidssalon Rolderbrink 352, Emmen www.schoonheidssalonyezzz.nl
Zeeman Elektro.nl Nieuweweg 117, Veenoord www.nieuwegroepenkast.nu
Zelfbierbrouwen.com Landbouwstraat 52, Amsterdam www.zelfbierbrouwen.com