Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
ACB Zonwering & Rolluiken Meer en Duin 54 f, Lisse www.acb.nl
Adminifisca Bachlaan 28, Nieuw-Vennep http://www.adminifisca.nl/
Affilliate4you Park Oog in Al 1a, Utrecht
Albert Heijn Watercipresstraat 11, Almere www.bun.nl
Alberti Entertainment Meermanssstraat 85, Hoofddorp www.alberti-entertainment.nl
Alberti Lifestyle Meermansstraat 85, Hoofddorp http://www.alberti-entertainment.nl/lifestyle/
All Car Autoschade Bijlmermeerstraat 46, Hoofddorp www.allcar.nl
APK van Bree Bennebroekerweg 373, Bennebroek www.apkvanbree.nl
Autobedrijf de Meer B.V Konnetlaantje 8, Rijsenhout www.autodemeer.nl
Autobedrijf De Smit BV Meer en Duin 46, Lisse www.autodesmit.nl
Autoschade Wittebrood Staringstraat 19, Nieuw Vennep www.autoschadewittebrood.nl/wittebrood.nl
Autotaalglas Hoofddorp Parellaan 15, Hoofddorp www.autotaalglas.nl
Balk Rijwielen Hugo de Vriesstraat 56, Nieuw-Vennep www.balkrijwielen.nl
Berdosan Spaarneweg 26, Cruquius www.berdosan.nl
Berger Tweewielers Verremeer 96, Rijsenhout www.bergertweewielers.nl
Brandt de Fietsgigant Hoofdweg 659, Hoofdorp www.fietsgigant.nl
BSS Boslaan 31, Hoofddorp http://www.bss-hoofddorp.nl
BSS Events Thoornpolder 54, Hoofddorp www.bss-events.nl
Buurman & Janssen Doeverenplein 5, Hoofddorp www.buurmanenjanssen.nl
Buurman & Janssen Kookstudio Doeverenplein 5, Hoofddorp www.buurmanenjanssen.nl
Charlie Seute Centrale Verwarming Faustlaan 109, Nieuw Vennep www.cscv.nl
Citadel Beveiliging B.V Palletweg 54, Haarlem www.citadelbeveiliging.nl
Cornelis Zuman.com , Hoofddorp www.corneliszuman.com
Cru Exceptionelle Raasdorperweg 100, Lijnden http://www.cruexceptionelle.nl/
C & T Meubelen Hillegommerdijk 325, Beinsdorp www.centmeubelen.nl
Daisycon P.J. Oudweg 5, Almere
Defecte PC Belfort 1, Hoofddorp www.DefectePC.nl
Deni Wheelstyling Venenweg 23, Zwanenburg www.deni.nl
DJ Auto's Domineeslaan 95 A, Zwanenburg DJ Scooters.nl
Doelen Coach Service B.V. Kruisweg 471, Rozenburg www.doelen.net
d'Oude Molen Venneperweg 471, Nieuw Vennep www.deoudemolen.com
Dragon Tuina Hoofdweg 716, Hoofddorp
Drukkerij Koopmans Venenweg 15, Zwanenburg www.drukkerijkoopmans.nl
Ervaren Jaren Emrikweg 36, Haarlem www.ervarenjaren.nl
Faunaland Skagerrak 226, Hoofddorp www.faunaland.nl
Fewer's View Fotografie Sonderholm 118, Hoofddorp www.fewer.nl
First Floor Vijfhuizerdijk 60c, Vijfhuizen www.firstfloor.nl
Fiso Valkenburgseweg 48, Katwijk www.fiso.nl
Flight Simulator Training Stationsplein N.O 410, Schiphol-Oost www.flightsimulator.nl
Floortec van Heijningen Westerdreef 1, Nieuw Vennep www.floortec.nl
Fortunato Fashion Symphonie 5, Nieuw Vennep
Forza! Haarlemmermeer Raadhuisplein 1, Hoofddorp www.stemforza.nl
Gaia Schilderwerken Kruisweg 909, Hoofddorp http://www.gaiaschilderwerken.nl/
Garage Erik van Wijk Sloterweg 343, Badhoevedorp http://www.erikvanwijk.nl/
Global Garden Hillegommerdijk 554, Hillegom www.globalgarden.nl
Goldy Lockz Dijkwater 18, Hoofddorp
GP Interieur Idee Badhoevelaan 47 A, Badhoevedorp www.gp-interieur-idee.nl
Henk Romeijn , Hoofddorp
Henriët & Blom Vastgoed B.V Akerdijk 275, Badhoevedorp www.henrietblomvastgoedbv.nl
H.M.S. Materieel Service Markweg 51, Nieuw Vennep http://www.hmsverhuur.nl/
Hollywok Arnolduspark 10, Hoofddorp www.hollywok.nl
Home-Start Graan voor Visch 14301, Hoofddorp www.home-start.nl
Honcoop Tweewielers Kerkstraat 12, Nieuw Vennep www.honcooptweewielers.nl/
Hoogervorst Makelaardij Dopheidestraat 120, Lisserbroek www.hoogervorstmakelaardij.nl
ICT Centraal BV Graftemeerstraat 45 A, Hoofddorp www.gebruiktelaptop.nl
Interieurspecialist Industrielaan 8 A, Heerhugowaard www.interieurspecialist.nl
Invorm Meubelmakerij Meer en Duin 54 / J, Lisse http://www.invormlisse.nl
JB Verkooppromotie & Media Advies Brandaris 100, Hoofddorp
Koopplein Haarlemmermeer Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/haarlemmermeer
Koopplein Haarlemmermeer Stenenplaats 6, Den Burg www.koopplein.nl/hoofddorp
Kunst in de Polder , Lisserbroek ww.kunstindepolder.nl
Kunst in de Polder Turfspoor 195, Lisserbroek www.kunstindepolder.nl
Live & Look Better Planetenweg 5, Hoofddorp www.livebetter.nl
M4N Wibautstraat 129, Amsterdam
Meijer Het Woonhuys Venneperweg 571, Nieuw Vennep www.meijer-hetwoonhuys.nl
Mensink Banden & Wielen Gersteweg 39, Nieuw Vennep www.mensinkbandenenwielen.nl
Naturis Noorddijk 25, Hoofddorp www.naturishondenvoerhoofddorp.nl
New Style Meubelen Spaarneweg 16 C en D, Cruquius www.newstylemeubelen.nl
Old Inn Wonen C.de Vriesweg 7, Dirkshorn www.oldinn.nl
Pier K Raadhuisplein 9, Hoofddorp www.pier-k.nl
Printer & Computer Repair Nederland Tarwestraat 49, Nieuw Vennep http://www.pcrnederland.nl/
Puur Inkoop BV Windvorst 31, Hoofddorp www.puurinkoop.nl
René Fokkens Stratenmakers en Hoveniersbedrijf Ijweg 1240, Hoofddorp www.renefokkens.nl
Rene Singer Badhoevedorp Melbournestraat 18, Lijnden www.renesinger.nl
Retourpaleis Palet 1, Hillegom www.kringloophillegom.nl
Ringvaert Makelaars Klaproosstraat 93, Nieuw Vennep http://www.wittewoningmakelaars.nl/
R.O. van Herpt B.V De Klugt 8, Vijfhuizen www.vanherptbv.com
Schilderbedrijf Marseille&Co B.V Meer en Duin 224, Lisse www.marseille-schilders.nl
Scooty Starnmeerstraat 13, Hoofddorp scooty-hoofddorp.nl
Sierbestrating Hoofddorp Taniaburg 67, Hoofddorp www.sierbestratingHoofddorp.nl
Silverstone Weerenweg 21-23, Zwanenburg www.silverstone.nl
Sistech Security Biesheuvelstraat 13, Hoofddorp www.sistechsecurity.nl
Slim verzekeren Ketelmeerstraat 160 A, Lelystad www.slimverzekeren.nl
Snijders Verhuisbedrijf J.C. Beetslaan 163E, Hoofddorp www.snijders-verhuizingen.nl
Softsiders Hoofdweg 1282, Nieuw Vennep www.softsiders.nl
Stembert Training & Coaching Beatrixstraat 49, Halfweg www.stembert.nl
TimoTuin Van Heijningenstraat 3, Kudelstaart www.timotuin.nl
Ton van Dam Kruisweg 1113, Hoofddorp
TradeTracker Nederland B.V Markerkant 13-56, Almere
Travel Counsellors Florence Nightingalestraat 76, Hoofddorp www.travelcounsellors.nl/pascale
Travel XL van Limburg B.V Binnenweg 199, Heemstede www.reisburovanlimburg.nl
Trust Watersport Venenweg 71, Zwanenburg www.trustwatersport.nl
Van Groningen Partijgoederen Hugo de Vriesstraat 50, Nieuw Vennep http://www.webeffectief.nl/groningen/
Van Poelgeest Bloemsierkunst Sloterweg 101, Badhoevedorp www.vanpoelgeest.nl
Verkaik Verf & Wand Marktplein 19, Hoofddorp www.verkaikverfenwand.nl
Wittebol Wijn Ophelialaan 116, Aalsmeer www.wittebolwijn.nl
Witte Woning Makelaars Klaproosstraat 93, Nieuw Vennep http://www.wittewoningmakelaars.nl/
Woonhart Kerkstraat 2, Noordwijk www.woonhartmakelelaars.nl
Zip4u Zalkerbos 34, Hoofddorp www.alleskidsspeelgoed.nl