Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
ACB Zonwering & Rolluiken Meer En Duin 54F, Lisse www.acb.nl
Adamas Inloophuis Eugenie Prévinaireweg 61, Nieuw-Vennep http://www.adamas-inloophuis.nl/
Affiliate Marketing , Lisse
Alkemade Printing Ruishoornlaan 19, Lisse www.alkemade.nl
Annuskas Creashop Handelstraat 51, Lisse www.creashop.info
Autobedrijf de Smit Meer en Duin 46, Lisse www.autodesmit.nl
Autoexportmarkt , Lisse
Autohandel Schneider Lisse Rooversbroekdijk 131, Lisse www.autodemontage-schneider.nl
Automobielbedrijf Bram Polderman Heereweg 50, Lisse www.mitsubishi-polderman.nl
Autoschade John de Groot Meer en Duin 17, Lisse http://www.johndegroot.nl
Autoschade Mark Visser Vennestraat 31, Lisse www.autoschademarkvisser.nl
Autotaalglas Lisse Vennestraat 29, Lisse www.autotaalglas.nl
AVNique Design Kanaalstraat 80a, Lisse www.borduurlisse.nl
Bakker den Butter (HK) Kruisbaak 20, Lisserbroek www.den-butter.nl
Bandencentrum Bollenstreek Grevelingstraat 69, LISSE http://www.bcb.nu/
Banjers Kinderwinkel Heereweg 183, Lisse www.banjers.nl
Basso Continuo Catering & Events Kruisbaak 13a, Lisserbroek www.bassocontinuo.nl
BeddingCompany BV Postbus 58, Lisse www.linkerlisse.nl
Bernard Schulte BV Nijverheidsweg 10, Voorhout www.bernardschulte.nl
Bloembinderij Hans Groenewegen Kanaalstraat 181, Lisse
Boru Toekoststraat 4a, lisse
Bril Jan't Lisse Kapelstraat 2, Lisse www.exclusievebril.nl
Brouwer Installatiebedrijf Satellietbaan 15d, Hillegom www.brouwerinstallatiebedrijf.nl
Caravancenter Lisse Leidsevaart 13, Lisse www.caravancenterlisse.nl
Chantal Lefeber RMT Heerweg 211, Lisse www.chantallefeber.nl
Cock Lamboo Parket Satellietbaan 41d, Hillegom www.lambooparket.nl
CustoMike Gasstraat 19b, LISSE www.customike.nl
Danmax Computers Julianastraat 91, Lisse www.danmax.nl
De Kapel Kapelstraat 10, Lisse www.dekapel.nl
De Klerk Caravans Haarlemmerstraat 1b, Hillegom www.deklerkcaravans.nl
De Offertemakelaar , Lisse www.deoffertemakelaar.nl
De Thuiszorgers Bollenstreek Bronckhorststraat 21, Noordwijk www.dethuiszorgers.nl
Digibi Foto Waterklaverstraat 10, Lisserbroek www.digibifoto.nl
Discus Dierenspeciaalzaak Lisse Meer en Houtplein 4, Lisse www.dierenspeciaalzaak-lisse.nl
Dragon Town Berkhoutlaan 5-7, Lisse www.dragontown.nl
Effect Interieurbouw Lisse Meer en Duin 80b, Lisse www.effect-lisse.nl
Elstgeest Bouw Meer en Duin 58 B, Lisse www.elstgeestbouw.nl
Erik Emens Bouw & Metaal Gasstraat 3, Lisse erik.emens@filternet.nl
Esprit Lisse Kanaalstraat 53, Lisse www.esprit.nl
Faunaland Hillegom Henri Dunantplein 87-89, HILLEGOM http://www.faunaland.nl/vestigingen/winkeldetail.p
Fa. Verhoog! Scheepsreparatie , Sassenheim www.verhoogscheepsreparatie.nl
FC Lisse Spekkelaan 1, LISSE www.fclisse.nl
F. Griekspoor Elektrotechniek Vennestraat 11 U, Lisse www.fgriekspoor.nl
Fit & Shape Spekkelaan 1, Lisse www.fitenshape.nl
Floorokay , Lisse www.laminaatforsale.nl
F. Quakernaat Glazenwassers Voerman 188, Lisse
Funcke Installatietechniek Himera 57, Hillegom
Gamma Lisse Grevelingstraat 81, Lisse
Gebr. Perfors BV Teylingerlaan 4, Voorhout www.perfors.nl
Gevulde Mand Haven 4, Lisse www.gevuldemand.nl
Glashandel Hillegom Marconistraat 30, Hillegom www.glashandelhillegom.nl
Global Garden Zwaanshoek Hillegommerdijk 554, Zwaanshoek www.globalgarden.nl
Global Impression Blokhuis 20, LISSE http://www.globalimpression.nl/
Heijzoo Verhuur CV Goorkenseweg 5a, Uden www.spooktochten.nl
HMS Holland Materieel Service1 Hillegom Arnoudstraat 15a, Hillegom www.hmsverhuur.nl
HMS Holland Materieel Service2 Hillegom Arnoudstraat 15a, Hillegom http://www.devuurwerkwinkel.nl/?setMerchant=656
Hoekstra en Hoekstra Bouwbedrijf Julianastraat 77, Lisse www.hoekstrabouwbedrijf.nl
Hoes Sanitaircentrum Lisse Meer en Duin 80A, Lisse www.hoeslisse.nl
Homma Elektrotechniek BV Vennestraat 21, Lisse www.hommabv.nl
Jachthaven Jonkman & Zonen BV Jachthaven 1, Sassenheim http://www.jachthavenjonkman.nl
Jan de Kuijper Partyverhuurservice Meer en Duin 216, Lisse www.jaku.nl
Jatibee Zonwering Kanaalstraat 104, Lisse www.jatibee.nl
Joy Bijoux Kanaalstraat 8, Lisse
Kampeercentum De Jong Hillegom Beeklaan 24a, Hillegom www.kampeercentrumdejong.nl
Kapper Thijssen Herenweg 173, Lisse
Kinderboetiek Claudia Kanaalstraat 6, Lisse
Knippen & Zo Nieuwstraat 53, Lisse www.knippenenzo.net
Koopjeonline.com Wagenstraat 23, LISSE www.koopjeonline.com
Koopplein HTL Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl
Koopplein HTL , Lisse www.koopplein.nl
labdirect , lisse www.labdirect.info
Landgoed Keukenhof Keukenhof 1, Lisse www.kasteelkeukenhof.nl
Leendert Kuijper Tweewielers Hoofdstraat 144, Sassenheim http://www.leendertkuijper.nl
Marcel Nieuwenhuis Meer en Duin 203, Lisse http://www.mnieuwenhuis.nl
Meerbussiness Duin-en Bollenstreek Achter Sint Aagten 18, Lisse db.meerbusiness.nl
Mensink Banden En Wielen Gersteweg 39, Nieuw-Vennep www.mensinkbandenenwielen.nl
Moonen Bedrijven BV van der Berch van Heemstedeweg 21, Voorhout www.moonenbedrijven.nl
M. Plagmeijer , Lisse
Mus Bouwadvies Padoxlaan 14, Warmond www.mus-bouwadvies.eu
New-York Pizza LISSE Blokhuis 24, Lisse www.newyorkpizza.nl
Niestadt Juweliers Kanaalstraat 9, Lisse
Notariskantoor Timmers Heerweg 21, Lisse www.notaristimmers.nl
Oppelaar Tweewielerspecialist Kanaalstraat 122, Lisse www.oppelaar2wielers.nl
Patisserie Vermeer Heerweg 155, Lisse www.patisserievermeer.nl
Profile Rijerkerk Koninginneweg 83, Lisse www.rijerkerk-lisse.nl
Protelco Group BV Meer en Duin 221-223, Lisse www.protelco.nl
Restaurant Den Ouden Heere Heereweg 207a, Lisse www.denoudenheere.nl
Schildersbedrijf Marseille & Co Meer en Duin 224, Lisse www.marseille-schilders.nl
Sierbestrating Oosteinde Zandlaan 22B, HILLEGOM www.sierbestratingoosteinde.nl
Squash Hillegom Weerlaan 11, Hillegom www.squash-hillegom.nl
Stan van Noort Motoren/Scooters Hyacintenstraat 20, Lisse www.stanvannoort.nl
Stehouwer Banden Meer en Duin 4-1, Lisse www.stehouwerbanden.nl
Sunday's Lisse De Madelief 6, Lisse http://www.sundays.nl
Sven van der Vlugt Fotografie Grundelstraat 9, Lisse www.svenvandervlugt.nl
Ted's International BV Rivium Boulevard 27, Capelle a/d IJssel www.tedsinternational.nl
Telecombinatie Luijk Lisse Blokhuis 60, Lisse www.telecombinatie-luijk.nl
Thea Hoogervorst Sport&Fitness Nijverheidsweg 2, Voorhout www.theahoogervorst.nl
Theo Opdam Horeca de Ruyterstraat 8, Lisse
Thommy.nl Meer en Duin 24H, Lisse www.thommy.nl
Tour Mystique Meer en Houtstraat 2, Lisse www.tourmystique.nl
Van Groningen Partijgoederen Hugo de Vriesstraat 50, Nieuw-Vennep http://www.webeffectief.nl/groningen/
v.d. Meij de Bie BV Leidsestraat 108, Hillegom www.meijdebie.nl
v.d. Wansem Service Center BV Huigsloterdijk 400, Buitenkaag www.wansem.eu
Vegro Thuiszorgwinkels Vennestraat 13, Lisse www.vegro.info
Velderhof Fauteuils Weerlaan 2, Hillegom www.velderhof.com
Verloren Koffer Stationsweg 59, Lisse www.verlorenkoffer.nl
Vestel Benelux BV Rivium Boulevard 27, Capelle a/d IJssel www.tedsinternational.nl
Vliem Uitvaartverzorging Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim uitvaartverzorging@vliem.nl
Voor de Verandering Kanaalstraat 4, LISSE
Vrijehuizenmarkt.nl Avenbeeck 75, Hillegom www.vrijehuizenmarkt.nl
Watersportpolis.nl Heerweg 278, Lisse www.watersportpolis.nl
Weijers Bouw Lisse Mendeldreef 317, Lisse www.weijersbouw.nl
Woningstofferder Rinus van Stein Satellietbaan 20A, Hillegom www.rinusvanstein.nl
Woonbasis Romijnstraat 25, Lisse www.woonbasis.nl
Woonhart Makelaars Agathapark 2, LISSE www.woonhartmakelaars.nl
Zorg Allerlei Zwarteweg 67a, Bennebroek www.zorgallerlei.nl