Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Autobedrijf Hartgerink Slotsweg 7, Hengevelde www.hartgerink.nl
Autoservice Thom de Jong De Berken 2E, Delden www.thomdejong.nl
Averesch Campers Butaanstraat 21, Rijssen www.avereschcampers.nl
Averesch Campers Butaanstraat 21, Rijssen www.avereschcampers.nl
Baan Twente Provincialeweg Zuna 2, Zuna (Rijssen) www.baantwente.nl
Babyfeest Rijksweg 26, Ambt Delden www.baby-feest.nl
Ben van Erp Tuning Grotestraat 21, Markelo www.benvanerp.nl
Berends-Naafs Makelaars Grotestraat 19, Goor www.berendsnaafs.nl
eBikeOnline Langestraat 214, Delden
fa. Frederiks Grotestraat 34, Markelo www.frederiksmarkelo.nl
Gerard Beverdam reparatie en service G.W.B. Wondaalstraat 19, Markelo
Gerard Beverdam reparatie en service G.W.B. Wondaalstraat 19, Markelo www.gerardbeverdam.nl
Koopplein Hof van Twente Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/hofvantwente
Koopplein West Twente Dijkerhoekweg 4, Markelo / Hof van Twente www.koopplein.nl/westtwente
Landbouwmechanisatiebedrijf Zwienenberg Rijssenseweg 57a, Markelo www.zwienenbergmarkelo.nl
Modehuis Mirjam Grotestraat 25, Markelo
Morsink Tweewielers Mossendamsdwarsweg 2, Goor www.morsinktweewielers.nl
Nagelsalon Emmy Staringstraat 14, Goor www.nagelsalonemmy.nl
Richard Workel Verreiker Verhuur Rijksweg 26, Ambt Delden www.richard-workel.nl
Sas&ZO Bolinkweg 5a, Markelo
UNIVE OOST B. de Beaufortplein 13, Markelo www.unive.nl
zalencentrum De Haverkamp Stationsstraat 28, Markelo