Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
AB Bouw Buitenvaart 1717, Hoogeveen www.abbouw.nl
AB Bouw BV Buitenvaart 1717, Hoogeveen www.abbouw.nl
Anninga Woningstoffering het Hoekje 39, Hollandscheveld http://www.anninga.com/
Anthea Bloem & Kado Nicolaas Beetsstraat 1-A, Hoogeveen www.antheabloemkado.nl
Aqua-Fish Schutstraat 56, Hoogeveen www.aqua-fish.nl
Autobedrijf P. Martens bv Riegshoogtendijk 150, Hollandscheveld www.autobedrijfmartens.nl
Autobedrijf Santing Dorpsstraat 56a, Elim www.santing-autos.nl
Autocentrum Hoogeveen Beuker Europaweg 23b, Hoogeveen
Autodemontage Hoogeveen Industrieweg 46, Hoogeveen http://www.autodemontagehoogeveen.nl
Autoservice Alteveer Alteveer 12A, Alteveer www.autoservicealteveer.nl
Beauty Fashion Mirjam Schutstraat 62-64, Hoogeveen http://www.facebook.com/pages/Kapsalon-Zwart/187133541325952
Bloemenshop Erwin De Weide 6, Hoogeveen www.bloemenshoperwin.nl
Bouwbedrijf Fieten V.O.F Carstensdijk 64a, Elim www.bouwbedrijffieten.nl
Bruins Slot & Kroezen Makelaardij Het Hoekje 2A, Hollandscheveld www.bskmakelaardij.nl
Campodoor Stephensonstraat 119, Hoogeveen www.campodoor.nl
Car Audio Jansen Voltastraat 8, Hoogeveen www.caraudiojansen.nl
Christian Trading Keizersmantel 110, Hoogeveen www.christian-trading.nl
Debij Groep Industrieweg 80, Hoogeveen http://www.debij.net
De Bofhond Armstraat 15, Ruinen www.hus-de-bofhond.nl
De Buck in-verkoop en verhuur de Wielewaal 32-34, Hoogeveen www.debuckfietsen.nl
De Haan Media Van Aspermonthof 2, Nieuweroord www.dehaanmedia.nl
Deksels Hoofdstraat 47, Hoogeveen www.dekselshoogeveen.nl
De Tegelmaster Industrieweg 27a, Hoogeveen www.detegelmaster.nl
Dezzie Dierenwinkel Roerdomplaan 36, Hoogeveen www.dezzie.nl
Doorten Pesse Dorpsstraat 28, Pesse http://www.doorten.nl
Drankensuper De Wielewaal De Wielewaal 14, Hoogeveen www.drankensuperdewielewaal.nl
Drentse motorenrevisie Buitenvaart 1208, Hoogeveen
Echte Bakker H.G. Bos v.o.f. De Weide 10-12, Hoogeveen http://www.echtebakker.nl/
Eikelenboom Rijopleiding Nadirlaan 9, Hoogeveen www.eikelenboom-rijopleiding.nl
Fa. G. Van Dalen & Zn Hoofdweg 24, Stuifzand www.vandalenwonen.nl
Fieten Beautycenter Carstensdijk 78, Elim
Fieten Haarden en Kachels Carstensdijk 64a, Elim www.fietenhaardenenkachels.nl
Galerie atelier Femke Anne Dorpsstraat 18, Pesse www.femke-anne.nl
Game Shop Play It Schutstraat 72, Hoogeveen http://gameshopplayit.nl
Garage de Jonge Molenweg 59, Noordscheschut http://www.dejongegarage.nl/
Gepa Darts Molenhoek 13, Pesse www.gepa.nl
Gordijnshop.nl Het Hoekje 39, Hollandscheveld www.gordijnshop.nl
Gree's Feestwinkel Hoofdstraat 62, Hoogeveen www.greesfeestwinkel.nl
Handelcom Hoogeveen Draco 102, Hoogeveen www.champ-noordnederland.nl
Henk Boertien Autobedrijf Jan Bruins Slotstraat 5, Hollandscheveld www.henkboertien.nl
Hilbrink-Vuurwerk Zwartschaap 10, Stuifzand www.vuurwerk-stuifzand.nl
Hoogeveen Bouw en Montage Karper 24, Hoogeveen www.hbmontage.nl
In de Brocante Bakkerij Johannes Poststraat 57, Nieuwlande www.brocantebakkerij.nl
Jurod BV Molenhoek 13, Pesse www.jurod.nl
Kadoshop het Miniatuurtje Zwarte dijkje 20, Noordscheschut www.miniatuurtje.nl
Keukenservice Wilco Klunder Drostenraai 59a, Noordscheschut www.wilcoklunder.nl
Kiri Bowling Schoolstraat 14, Hoogeveen www.kiribowling.nl
Klus- en Bouwbedrijf G. Hummel Tormetil 8, Hollandscheveld www.bouwbedrijfghummel.nl
Knip & Kado Dorpstraat 41, Pesse
Koopplein Hardenberg Loorlaan 42, Hardenberg http://www.koopplein.nl/hardenberg
Koopplein Hoogeveen Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/hoogeveen
Koopplein Hoogeveen De Wulp 44, Hoogeveen www.koopplein.nl/hoogeveen
Kringloopwinkel Hoogeveen Industrieweg 46, Hoogeveen www.kringloopwinkel-hoogeveen.nl
Laptop Plus Hoogeveen Alteveer 106, Hoogeveen
Machineklus Joh. Poststraat 42, Nieuwlande http://www.2dehandsautobanden.nl
Machineklus Joh Poststraat 42, Nieuwlande
Maestro Meubel Het Haagje 142-150, Hoogeveen www.maestromeubel.nl
Manicuresalon Jolanda Sloodstraat 20, Hoogeveen www.koopplein.nl/hoogeveen/bedrijf/manicuresalon-jolanda
Marina Fieten Fotografie Het Hoekje 37, Hollandscheveld www.marinafietenfotografie.nl
Metselaar Scooters Zuideropgaande 154A, Hollandscheveld www.metselaarscooters.nl
Miedema Bouwadvies Zilverschoonlaan 1, Beilen www.miedemabouwadvies.nl
Millefleurs Stuifzandseweg 51, Hoogeveen www.millefleurs-mjm.nl
MitraKrakeel Grote Beer 29, Hoogeveen www.mitra.nl
Naaiwinkel 't Klosje Hoogeveense Vaart 40, Nieuweroord www.naaiwinkeltklosje.nl
Oolbekkink BV Buitenvaart 1107, Hoogeveen www.oolbekkink.nl
PlepsART online kunstverkoop , Zwolle www.plepsart.nl
Promofiets Drenthe Pesserstraat 52, Hoogeveen http://www.promofietsdrenthe.nl/
Rijwielshop Benny Wolbers Stationsplein 3, Hoogeveen http://rijwielshopwolbers.nl/
Roelof Kats & Zn Molenweg 10, Tiendeveen www.roelofkatsenzoon.nl
Roseau Kado & Lifestyle Meerkoetlaan 30, Hoogeveen www.roseau.nu
ScheidingsConcurrent De Wanne 29, Hoogeveen www.koopplein.nl/hoogeveen/bedrijf/scheidings-concurrent
Schildersbedrijf Slomp Hoveniersland 65, Noordscheschut www.schildersbedrijfslomp.nl
Schonewille fotografie Bloklandweg 41, Noordscheschut http://www.schonewillefotografie.nl/
Schoonmaakbedrijf Prent Anjerstraat 46, Hoogeveen http://www.schoonmaakbedrijfprent.nl
Schuller administratie & advieskantoor Oostopgaande 62, Nieuwlande Coevorden http://www.schulleradministratie.nl
Slagerij Jarno van Goor Het Hoekje 6, Hollanscheveld www.jarnovangoor.nl
Slagerij Koster Julianastraat 21, Hoogeveen www.slagerijkoster.nl
Speelotheek Hoogeveen De Ploeger 1, Hoogeveen http://www.speelotheekhoogeveen.nl/
St. Actief Samenleven Kerkweg 51A, Tiendeveen www.actiefsamenleven.nl
Steenhandel Hoogeveen Buitenvaart 1711, Hoogeveen http://www.steenhandelhoogeveen.nl
Subway Hoogeveen Postbus 45, Assen
SuperMailService Galvanistraat 6, Hoogeveen www.supermailservice.nl
Taska Lederwaren Tamboerpassage 30, Hoogeveen www.taskalederwaren.nl
Tuinscala Hoogeveen Europaweg 8, Hoogeveen http://www.tuinscala.nl
Tuintotaal Knol Hoogeveense Vaart 40, Nieuweroord
UwTuinwinkel Perebomenweg 48, Elim www.uwtuinwinkel.nl
Van Eeks Buitenvaart 1212, Hoogeveen www.vaneeks.nl
Vink interieur Hoofdstraat 110A, Zuidwolde http://www.geerardvinkinterieur.nl/
Voortman Pesse Warreveen 13, Pesse
Waswacht V.O.F Fluitenbergseweg 66, Fluitenberg www.waswacht.nl
Winters Agri Abraham Niehuesstraat 10, Hollandscheveld www.winteragri.nl
Winters Caravan verhuur Abraham Niehuesstraat 10, Hollandscheveld www.wintercaravanverhuur.nl
WV / Auto's Buitenvaart 1202, Hoogeveen www.wvautos.nl