Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
058.startze.nl Uranusweg 1, Leeuwarden www.058.startze.nl
Angela's Knipservice Rozenstraat 3, Leeuwarden www.angelasknipservice.nl
Aquakings Zwenkgras 8, Leeuwarden www.aquakings.nl
Aris Leeuwarden Beethovenstraat 11, Leeuwarden www.arisleeuwarden.nl
Autobedrijf Eugen Tiesma Fahrenheitweg 28a, Leeuwarden www.autobedrijfeugentiesma.nl
Autobedrijf Jelle Talsma Jupiterweg 3, Leeuwarden www.jelletalsma.nl/leeuwarden
Autobedrijf Seepma Orionweg 22, Leeuwarden www.autobedrijfseepma.nl
Autoservice Hilco Kramer Celsiusweg 3A, Leeuwarden www.hilcokramer.nl
Babymolen Bredeplaats 5, Leeuwarden
Bodent Westersingel 22, leeuwarden www.bodentkunstgebit.nl
Budget Caravans Leeuwarden Adonisweg 47, Leeuwarden www.budgetcaravansleeuwarden.nl
Cheung Kwong Zilverstraat 3, Franeker www.cheungkwong.nl
Clif Afbouw Achter de Hoven 79, Leeuwarden www.clifafbouw.nl
de Boer Timmerwerken Lenteklokje 129, Leeuwarden www.timmermanleeuwarden.nl
De Bogt fen Guné Vijverstraat 1, Franeker www.debogt.nl
De Brugwachter Simon Vestdijkwei 15, Leeuwarden http://www.brugwachter.nl/
De Klussenier Mark Flekzer Uniastraat 10, Marssum http://www.klussenier.nl/profiel/%7BCB1FB670-053B-4DBF-861D-C90010D92DAF%7D/de-klussenier-mark-flekzer-marssum.htm
De Vakman Henk Bruining Curaçaostraat 157, Leeuwarden www.devakman.info/Home/Vakman+zoeken/?provincie=Friesland&vakman=599
De Vakman Sjoerd Koster Frittemastate 39, Leeuwarden www.devakman.info/Home/Vakman+zoeken/?provincie=Friesland&vakman=674
D.S.Z. de Leeuwerik Eksterstraat 38-40, Leeuwarden http://www.dsz-deleeuwerik.nl/
FF Anders Reclame Uranusweg 16, Leeuwarden www.ffandersreclame.nl
Foto Dikken & Hulsinga Schrans 11, Leeuwarden www.fotodikken-hulsinga.nl
Friese Parketleg Service Noordvliet 489, Leeuwarden www.frieseparketlegservice.nl
Gadgets & Goodies Watersnater 9, Franeker www.gadgetsandgoodies.nl
Goods & Goods Zwettestraat 2, Leeuwarden www.goods-goods.nl
Hallo Leeuwarden Francois HaverSchmidtwei 5A, Leeuwarden www.halloleeuwarden.nl
Het Boekhoudburo Oenemastate 2, Leeuwarden www.hetboekhoudburo.nl
Hout van Bob Noordvliet 181, Leeuwarden www.houtvanbob.nl
Hovenier Reinder de Heer Archipelweg 118, Leeuwarden www.koopplein.nl/leeuwarden/bouw-en-tuin
Hoveniersbedrijf Sinnema Gardens Nieuwe Leeuwarderweg 16, Warga www.sinnemagardens.nl
Huidpraktijk de Bruyn J.H. Knoopstraat 6K 6k, leeuwarden www.huidpraktijkdebruyn.nl/index.php
Iepie Lindeboom Hospes Hoxwier 3 3, Mantgum
Kapsalon La Vie Zaailand 171, Leeuwarden www.kapsalon-lavie.nl
Kinderboetiek Pupula Mr. P.J. Troelstraweg 149, Leeuwarden www.pupula.nl
Kingwood Meubelen Zwettestraat 3A 3A, leeuwarden
Klugkist en de Vries Ceresweg 4, Leeuwarden www.klugkistdevries.nl
Klus Groen Keizerskroon 207, leeuwarden www.klus-groen.nl
Kooistra Apolloweg 2, leeuwarden www.kooistra.com
Koopplein Leeuwarden Zaailand 1, Leeuwarden www.koopplein.nl/leeuwarden
Koopplein Ljouwert Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/leeuwarden
Kreeft Bedden Groningerstraatweg 183, Leeuwarden www.kreeftbedden.nl
Kringloopwinkel Goederenland Celsiusweg 6C, Leeuwarden www.goederenbankleeuwarden.nl
Laminaat outlet Friesland Tijnjedijk 81, Leeuwarden www.laminaatoutletfriesland.nl
Lammert de Vries Voorstreek 65-67, Leeuwarden www.lammertdevries.net
Leeuwarden StartMenus.nl Fresiastraat 6, Dongen www.leeuwarden.startmenus.nl
Leeuwarden Studiestad Rengerslaan 1, Leeuwarden www.leeuwardenstudiestad.nl
Lekker Zoet Troelstraweg 149, Leeuwarden www.lekkerzoetleeuwarden.nl
Lessen bij Ton Sassingastins 35, Leeuwarden www.lessenbijton.nl
Liever Ligfietsen Zuiderplein 5, Leeuwarden www.liever-ligfietsen.nl
Liwwadders Zuiderplein 15, Leeuwarden www.liwwadders.nl
Meindert Fietsen Archipelweg 44, Leeuwarden www.meindertfiets.nl
Mercurius Hal Lorentzkade 1, leeuwarden
Meubeldroom Outlet P.J. Troelstraweg 149b, Leeuwarden www.meubeldroomoutlet.nl
Nog 's Nieuw 1, Leeuwarden www.nogsnieuw.nl
Original Pizza Company Merelstraat 5, Leeuwarden www.pizzacompany-leeuwarden.nl
Paerai Trading Watersnater 9, Franeker
Pascal de Haan Schilderwerken Rozenstraat 3, Leeuwarden www.schilderwerken-pdehaan.nl/wp/
Restaurant Bosporus Kerlders 17, leeuwarden www.restaurantbosporus.nl
Ria's Traktaties Huizum 20, Leeuwarden www.traktaties.simpsite.nl
Rijwielhandel de Fietser Groot Schavernek 17, Leeuwarden
Samen Grootbrengen Wismastate 5, leeuwarden www.samengrootbrengen.nl
Shoeby Fashion Schrans 72, Leeuwarden www.shoeby.nl
Slagerij Velstra Nieuwe Oosterstraat 2a, Leeuwarden www.slagerijvelstra.nl
Straetus Incasso Friesland BV Heliconweg 7, Leeuwarden www.incassobureaufriesland.nl
Strandpaviljoen Kaap Noord Tesselschadestraat 1, Leeuwarden
Struiksma hoveniers Techumerdyk 6, Leeuwarden www.struiksma.nl
Thomas Westra Stucadoorsbedrijf Noordvlietstraat 13, leeuwarden
Timoshirts Nieuwenburen 136, Leeuwarden www.timoshirts.nl
Vakgarage van der Zweep Wartensterdijk 2, Warga
Verkeersschool Richard Oost De Marren 35, Wergea
Verkeersschool Ton van Spanje Uranusweg 4, Leeuwarden www.tonvanspanje.nl
Vrijehuizenmarkt Over de ee 2, Dokkum www.noordoostfriesland.vrijehuizenmarkt.nl
Waddenpost O.P.Lapstraat 7, Hollum www.persbureau-ameland.nl
W.A.S Leeuwarden Cambuurplein 35 A, Leeuwarden www.wasleeuwarden.nl
Zuidema Tweewielers Gedempte Keizersgracht 50, Leeuwarden www.fietshal.nl