Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Amazing BBQ Boys P. Slingerlandstraat 2, Voorhout www.amazingbbqboys.nl
Autotaalglas Kabelbaan 6, Leiderdorp www.autotaalglas.nl
Baak Sierbestrating Ripselaan 22, Nieuwe Wetering www.baak-sierbestrating.nl
Chinesedingen Sint Pancrassteeg 12, Leiden www.chinesedingen.nl
Copy Copy Boommarkt 8, Leiden www.copycopyleiden.nl
Danny's Carservice Morsweg 55 a, Leiden http://www.dannyscarservice.nl
Dave Heijmans Stevenshofdreef 150, Leiden www.daveheijmans.nl
De Autofabriek Sara de Bronovoplein 51, Leiden www.de-autofabriek.nl
De Rooij Lederwaren Haarlemmerstraat 202, Leiden www.derooijlederwaren.nl
El & El Reclamegroep Rooseveltstraat 41, Leiden www.el-el.nl
Fiets 2000 Lange Mare 72, Leiden www.fiets2000.nl
Gebr. Griekspoor Vennerpweg 905, Nieuw-Vennep www.griekspoor.nl
Glashandel TGS A.M. van Schuurmanstraat 49, Leiden www.glashandeltgs.nl
Hedeman Herenmode Kopermolen 16, Leiden www.hedeman-mode.nl
J Habraken 2e hands fietsen 3e Binnenvestgracht 3a, Leiden
Koopplein Leiden Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/leiden
Koopplein Leiden Van Speykstraat 1, Leiden www.koopplein.nl/leiden
Labrujere BV Rooseveltstraat 18K, Leiden www.schilderbram.nl
Mamoet Rijwielen BV Stationsweg 36, Den Haag www.mammoet.nl
Met Nils Oude Vest 223G, LEIDEN www.metnils.nl
Moda Milano Breestraat 114 C, Leiden www.nns-schoenmode.nl
Natuursteenoutlet lisse Catharijnlaan 26, Lisse www.natuursteenoutletlisse.nl
New Figure Clinics Hogewoerd 17, Leiden www.newfigureleiden.nl
No Limit Firework Leiden BV Kenauweg 14, Leiden http://www.nolimitfireworks.nl/leiden
O Sole Mio Haarlemmerstraat 270, Leiden www.thuisbezorgd.nl/o-sole-mio-leiden
PC Expert Frambozenweg 47, Leiden www.pc-exper.nl
Peter de Ridder Hoge Rijndijk 240, Leiden www.peterderidder.nl
Petit Restaurant De Valk 2e Binnenvestgracht 5c, Leiden www.devalkleiden.nl
Profile de Klokpoort Klokpoort 3-5, Leiden www.klokpoort.nl
Ray's , Leiden www.rays.nu
Reinder Montage Rijnsburgersinel 5, Leiden www.reindermontage.nl
Scooter Centrum Leiden Korevaarstraat 34, Leiden www.scootercentrumleiden.nl
Second Life Tweedehands Rijwielen Vuursteeg 18, Leiden
Sleutelstad Evertsenstraat 69Y, Leiden www.sleutelstad.nl
Spar Zeldenrust IJsselkade 45, Leiden www.spar.nl
Sportvoedingsadviesbureau Feel Good De Geestlaan 27, WARMOND
Stucadoorsbedrijf Calkhoven Rooseveltstraat 45 S, Leiden www.calkhoven.eu
Stucadoorsbedrijf Leiden Rooseveltstraat 45 S, Leiden www.stucadoorsleiden.nl
Stucshowroom Zoeterwoudseweg 5, Leiden www.stucshowroom.nl
Toko Mini Haven 6, Leiden www.toko-mini.nl
Tools-n-More Rooseveltstraat 18 Q, Leiden http://tools-n-more.webadres.nu/
Van Hulst Fietsen Geversstraat 43, Oegstgeest www.vanhulstfietsen.nl
Vrijehuizenmarkt Charley Tooroplaan 16, Sassenheim www.vrijehuizenmarkt.nl
Watersportschuur Amphoraweg 15, Leiden www.watersportschuur.nl