Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Aannemersbedrijf Jonkers Oosteinde 5, Hijken http://www.aannemersbedrijfjonkers.nl/
Abiant Beilen Ossebroeken 16, Beilen https://www.abiant.nl/19981/vestiging-beilen.html
All4Fitness Leggelerstraat 2a, Dwingeloo www.all4fitness.nl
Autobedrijf Huisman De Ossebroeken 20, Beilen www.eenhuismanauto.nl
Autoplein Beilen Ossebroeken 22, Beilen www.autopleinbeilen.nl
Autoschade Beilen Romhof 31a, Beilen www.autoschadebeilen.nl
Autoschade Nieuwenhuis De Noesten 52, Westerbork www.autoschadenieuwenhuis.nl
Autoservice Henk Enting Asserweg 15c, Beilen www.henkenting.nl
Autoservice Tiemco Maat Bellweg 1, Beilen http://www.autoservicetiemcomaat.nl/
Autowascentrum Beilen Ossebroeken 8, Beilen http://www.autowascentrumbeilen.nl/
Bed & Breakfast Op 7 Nijlanden 7, Hooghalen www.bedenbreakfastop7.nl
Betonbedrijf de Gouden Hand Lieving 72, Beilen http://www.degoudenhand.nl/
Blauwgies.nl Bellweg 2a, Beilen www.blauwgies.nl
Boers Tuinklussen Noordveen 17, Beilen http://www.boerstuinklussen.nl/
Bosch Car Service Scholtmeijer De Noesten 22, Westerbork http://www.boschcarservicescholtmeijer.nl
Bouwkundig Ontwerpbureau Muntinga Esweg 90, Beilen www.bouwkundigontwerpbureau.nl
Bouwmeester Asbestinventarisatie De Noesten 70, Westerbork http://www.asbestinventariseren.nl/
Café Bar 't Zwaantje Markt 5, Beilen www.cafebarhetzwaantje.com
Car Cleaning Noot De Zuidmaten 9, Beilen
CarXpert Dolfing Mr. Harm Smeengeweg 37, Witteveen www.rdw-autos.nl
Catering Beilen Slootakker 13, Beilen www.cateringbeilen.nl
Catering De Hofmeester uut Drenthe De Hanekampen 7, Beilen www.cateringdehofmeester.nl
Chalcedoon Zorg Veenhoopsweg 55, Smilde www.chalcedoonzorg.nl
Clinique Chevallier Lheebroek 25, Dwingeloo http://www.clinique-chevallier.nl/
Cobra Team Hekstraat 10-1, Beilen www.cobrateam.nl
De Gekroonde Mandril BV De Sliemkampen 7, Westerbork www.degekroondemandril.nl
Deskundig Scheiden Industrieweg 96, Hoogeveen www.deskundigscheiden.nl
De Vries CarCosmetics Klaprooslaan 8, Beilen
Dive2Adventure Cliffortstraat 29, Hoogersmilde www.betaalbaarduiken.nl
Drenthe Pop De Noesten 74, Westerbork http://www.drenthepop.nl/
EDS Automaterialen De Zuidmaten 14A, Beilen http://www.edsbeilen.nl/
Eggink Schilders De Noesten 44, Westerbork www.schilderseggink.nl
Fietsplein Holland Industrieweg 3, Hoogeveen https://www.fietspleinholland.nl/
Gils Kozijnen De Hanekampen 64/66, Beilen www.gilskozijnen.nl
G. Nijboer Installatietechniek Romhof 35, Beilen www.nijboerinstallatie.nl
Golfbaan Martensplek Haarweg 22, Tiendeveen www.martensplek.nl
HA Events De Noesten 5B, Westerbork www.ha-events.nl
Handelsonderneming Harold Werndly Romhof 14A, Beilen www.handelsondernemingharoldwerndly.nl
Handelsonderneming Sattler Vorrelveenseweg 8, Hijken www.sattlerheftrucks.nl
Het Zicht, loopbaancoach en -adviseur De Groenkampen 16, Hooghalen www.hetzicht.nl
H.o. Maurits van den Hoek Industrieweg 11b, Smilde www.mauritsvandenhoek.nl
Hotel-Restaurant Ruyghe Venne Beilerstraat 24a, Westerbork http://www.ruyghevenne.nl/
HoVo bv Shoes Pieterbergweg 35A, Westerbork www.hovo.nl
Huize Wezup Wezuperstraat 4, Wezup www.huizewezup.nl
Hup & Fidom Garantiemakelaars Brinkstraat 45, Beilen www.hupenfidombeilen.nl
Jager Afbouw Stationsstraat 2c, Hooghalen www.jagerafbouw.nl
Jakob Kruithof Totaalbekleding De Zuidmaten 14b, Beilen www.jakobkruithoftotaalbekleding.nl
Katoele Subsidie Experts Noordveen 1, Beilen http://subsidie-experts.nl/
Kelly Stooker, Leve je lijf Klatering 11, Beilen www.levejelijf.nl
Kip Copiers Westerbork De Noesten 25, Westerbork www.kipcopiers.nl
Koicompagnie Romhof 21, Beilen www.koicompagnie.nl
Koopplein Midden-Drenthe Lieving 72, Beilen, Midden-Drenthe www.koopplein.nl/middendrenthe
KreaKracht Kerkweg 30, Witteveen http://kreakracht.nl/
Kurk 24 De Noesten 70A, Westerbork www.kurk24.nl
Limo Service Nederland Haarweg 17, Tiendeveen www.limoservicenederland.nl
Meuk=Leuk Brunstingerstaat 33A, Beilen www.meukisleukbeilen.nl
Midden Drenthe Organisaties Stationsstraat 28a3, Hooghalen http://www.marktenenbraderieen.nl/
Mijn Kraam Brinkstraat 54, Beilen http://www.mijnkraambeilen.nl/
Notariaat Midden-Drenthe Bisschopsstraat 7, Beilen www.notariaatmiddendrenthe-beilen.nl
Pedicuresalon Mabel Lijsterlaan 60, Beilen http://www.pedicuresalonmabel.nl/
Pelletkachel Beilen Hekstraat 50, Beilen www.stookvoordelig.nl
Poiter Design Weegbreelaan 10, Beilen www.poiterdesign.eu
Schaap Bestratingen De Hanekampen 37, Beilen www.schaapbestratingen.nl
Scholtmeijer Tuning, Benzine- en dieseltuning De Noesten 22, Westerbork http://www.scholtmeijertuning.nl/
Smit Parket Brunstingerstraat 5, Beilen www.smitparket.nl
Sonja's Haarmode Brinkstraat 49B, Beilen http://www.sonja-haarmode.nl/
Stichting Orvelte Poort Dorpsstraat 3, Orvelte www.orveltepoort.nl
Stichting Zomeractiviteiten Westerbork Weitgoorn 26, Westerbork www.zomeractiviteiten.nl
Stucadoor & Afbouwbedrijf Stevens De Stroom 13, Beilen www.stukadoorstevens.nl
Studiecentrum Be Smart Paltz 21, Beilen https://www.studiecentrumbesmart.nl/
Teffvolkoren Oranjekanaal ZZ 61, Hijken http://teffvolkoren.nl/
Tol Siergrindvloeren & Timmerwerken De Hanekampen 5, Beilen http://www.tol-beilen.nl
Unive Samen Raadhuisstraat 12, Beilen https://www.unive.nl/samen
Van Kuilenburg Personeels- en Salarisadministratie Fluitekruidlaan 11, Beilen www.vankuilenburgadministratie.nl
Vitalia Beauty & Welness Hoofdstraat 5B, Westerbork www.vitaliabeauty.nl
Voordeelcentrum Dolfing De Zuidmaten 3, Beilen www.voordeelcentrumdolfing.nl
Vosbouw A.H.G. Fokkerstraat 34, Assen http://www.vosbouw-assen.nl/
Vuurdelig.nl Kalmoes 65, Beilen http://www.vuurdelig.nl/
Westerhof Optiek Brinkstraat 11, Beilen http://www.westerhofoptiek.nl
Zantinge Bouwbedrijf Romhof 41, Beilen www.zantingebouwbedrijf.nl
Zinger Vastgoed Oosteinde 8a, Westerbork www.zingervastgoed.nl
ZZPAY @Work Beilervaart 45a, Beilen www.zzpayatwork.nl