Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Addink Media Wentholtstraat 83, Lichtenvoorde www.addink-media.nl
AFM Lichtenvoordsestraatweg 2, Aalten www.aladnafm.nl
André Raterink Bestratingen Kottenseweg 118, Winterswijk-Brinkheurne www.andreraterink.nl
Anne's Haircare Vragenderweg 40, Lichtenvoorde www.anneshaircare.nl
Anthony Staring Grond- en Straatwerken Martin Leliveltstraat 33, Lichtenvoorde www.anthonystaring.nl
Autobedrijf Wikkerink Aalten-Dinxperlo Bredevoortsestraatweg 113, Aalten http://www.wikkerink.nl
autobedrijf Winkelhorst Aalten Hogestraat 9a, Aalten www.suzuki-winkelhorst.nl
Auto Compleet Anholtseweg 6, Dinxperlo www.auto-compleet.nl
Auto Klein Gunnewiek James Wattstraat 15, Lichtenvoorde www.autokleingunnewiek.nl
Auto&R-Co service Lichtenvoorde Buys Ballotstraat 13a, Lichtenvoorde www.r-coservice.nl
Autoschade Nijenkamp Vierde Broekdijk 33, Aalten www.autoschade-nijenkamp.nl
Autoservice Aal-Storteboom Vierde Broekdijk 10b, Aalten www.autoservice-aal-storteboom.nl
Bart Dekkers Timmerwerk Roerdomp 13, Lichtenvoorde www.bartdekkerstimmerwerk.nl
B.C.S. loonbedrijf B.V. Sieverdinkweg 16, Winterswijk www.bcswinterswijk.nl
BD Lease Achterhoek Vlas 5, Ruurlo www.dblease.nl
Beleef AloëVera Wentholtstraat 55, Lichtenvoorde www.beleef-aloevera.nu
Betting Wonen Bredevoort Dr. Mauritsstraat 13-15, Bredevoort www.bettingbredevoort.nl
Bijlstra Transport Mozartstraat 170, Almelo www.bijlstratransport.nl
BS22 Beltrumsestraat 22, Groenlo www.bs22.nl
B. te Winkel Alround Klusbedrijf Vredenseweg 172, Winterswijk www.btw.nu
Cafetaria Leemreize Lievelderweg 8, Lichtenvoorde
Cajoto Catering Gaarden 20, Beltrum www.cajoto.nl
Carwash Lichtenvoorde Bentinckstraat 38, Lichtenvoorde www.carwashlichtenvoorde.nl
Catin styling en interieur Frans Halsstraat 16, Lichtenvoorde www.catin.nl
Copyshop Groenlo Lievelderstraat 2, Groenlo www.copyshopgroenlo.nl
Daisy Hairservice Lankveldweg 6, Vragender
Dakkapel Achterhoek 't Slaa 71, Aalten www.dakkapelachterhoek.nl
De Zonnebloem Recreatie De Slingeweg 12, Winterswijk-Brinkheurne
DutchFoto Wentholtstraat 31, Lichtenvoorde www.dutchfoto.nl
Ergohulp Meidoornstraat 17, Aalten www.ergohulp.nl
Fotoshop Aalten Dinxperlosestraatweg 124, Aalten www.fotoshopaalten.nl
Garage Engelbarts Dieselstraat 4, Lichtenvoorde www.engelbarts.nl
Gemeente Oost Gelre Varsseveldseweg 2, Lichtenvoorde www.oostgelre.nl
Han Bril Brood en Banket Julianastraat 34, Delden www.hanbriluwbakkeraanhuis.nl
Harm Kookt Laan van Hilbelink 6-2, Winterswijk www.harmkookt.nl
Herbert Lubbers Tegelzetbedrijf Schatbergstraat 11, Lichtenvoorde www.herbertlubbers.nl
Het Witte Paard Dorpsstraat 49, Zieuwent www.hetwittepaardzieuwent.nl
HSA service en afbouw G. Bohmanstraat 5, Lichtenvoorde
Huls Duurzame Energie Scholtemaatweg 1, Winterswijk-Ratum www.hulsduurzameenergie.nl
Iets Anders Makelaars Hogestraat 16, Aalten www.ietsandersmakelaars.nl
Ifixpoint Beltrumsestraat 57, Groenlo www.ifixpoint.nl
Jasper Muziek Meddosestraat 58, Winterswijk www.jaspermuziek.nl
Jos Vaanholt Caravans Varsseveldsestraatweg 49-2, Aalten www.josvaanholt.nl
Kersten Hoveniersbedrijf Beuksveld 30, Winterswijk-Meddo www.kerstenhoveniersbedrijf.nl
Klappe PR Ringweg 39, Aalten http://www.caroleklappe.nl/
Klein Geltink Elektrotechniek Slingelaan 36, Aalten www.kleingeltink-elektrotechniek.nl
Kolsté Car Cleaning Koningsweg 46, Winterswijk www.kolste.nl
Koopplein Oost Achterhoek Galileïstraat 23, Lichtenvoorde www.koopplein.nl/oostgelre
Koopplein Oost-Achterhoek Galileïstraat 23, Lichtenvoorde www.koopplein.nl/oost-achterhoek
Kringloopwinkel 't Hergebruikertje Bakkerstraat 2a, Lievelde
La Lygne Lingerie & Foundations Rapenburgsestraat 8, Lichtenvoorde www.lalygne.nl
Lifestyle & Advies Oost Gelre Hugo de Grootstraat 1, Lichtenvoorde lifestyleenadviesoostgelre.nl
Louis Smeenk Bestratingen Zwilbroekseweg 4, Winterswijk-Meddo www.louis-smeenk.nl
Naaiatelier Monique Harmsen De Bijvank 5a, Dinxperlo www.naaiateliermoniqueharmsen.nl
OCV Containerverhuur Helderkampstraat 22, Winterswijk www.olijslagercontainerverhuur.nl
Palazzo Outlet Lage Blik 28, Aalten palazzo-outlet.nl
Pennings Auto's v.o.f. Zuiderlaan 22, Aalten www.penningsautos.nl
Peter Masselink Schilderwerken Slingelaan 37, Aalten www.pmschilderwerken.nl
Picobello Schoonmaakdiensten Prinsenstraat 14a, Bredevoort https://www.facebook.com/picobelloschoonmaakdiensten/
Praktijk voor TCM Dijkstraat 25, Lichtenvoorde www.jan-elferink-tcm.nl
Prinsen Bestratingen Morskers Driehuisweg 16, Winterswijk Meddo www.prinsenbestratingen.nl
Proef, Beleef & Geniet Meddosestraat 23, Winterswijk
Rabarbara Woordenkunstenaar Paulus Potterstraat 34, Lichtenvoorde
Reinders Recruitment Prins Mauritsstraat 7, Groenlo
Rufra installatiebedrijf Bakkerstraat 6, Lievelde www.rufra.nl
SCC Den Diek Dijkstraat 30, Lichtenvoorde www.den-diek.nl
Schildersbedrijf Dankbaar Galileïstraat 15, Lichtenvoorde www.dankbaar.nl
Schildersbedrijf Oonk Sieverdingweg 6, Vragender www.oonkschilders.nl
Shero Meubelstoffeerderij Laan van Hilbelink 6-4, Winterswijk www.shero.nl
Speel-o-theek Lichtenvoorde Vincent van Goghstraat 8a, Lichtenvoorde www.speelotheeklichtenvoorde.nl
Spieker hoveniers Kleuterstraat 31, Zieuwent www.spieker-hoveniers.nl
Springer en Ressing Partyservice Buys Ballotstraat 10, Lichtenvoorde www.springerenressing.nl
Starfishing Varsseveldsestraatweg 49-2, Aalten https://www.starfishinghengelsport.nl/
Stichting Wentholtpark Lichtenvoorde Wentholtstraat 85, Lichtenvoorde Www.wentholtpark.com
Taken Bouw Dr. Schaepmanstraat 15, Lichtenvoorde www.takenbouw.nl
Te Kiefte Dinxperlo Grensstraat 6, Dinxperlo www.tekieftedinxperlo.nl
Telecombinatie Lichtenvoorde Vragenderweg 12, Lichtenvoorde www.telecombinatie.nl
Ten Dolle Tuinmachines Morskers Driehuisweg 20, Winterswijk-Meddo http://www.tendolletuinmachines.nl/
The Smartphone Misterstraat 53, Winterswijk http://phonereparatielichtenvoorde.nl/
Timmer- en klusbedrijf Grevers Admiraal de Ruyterstraat 78, Aalten https://www.facebook.com/Timmer-en-klusbedrijf-Grevers-449944075216076/
Tornado Wonen Anholtseweg 26, Dinxperlo www.tornadowonen.nl
Totale Zorgwinkel Bedrijvenweg 6a, Neede www.totalezorgwinkel.nl
Van Bodegraven Caravans Koningsweg 52e, Winterswijk www.wimvbode.nl
Wasserij Euregio Ambachtstraat 37, Winterswijk http://wasserijeuregio.nl/
Wensing Bouwservice Manschotteweg 13, Harreveld www.wensingbouwservice.nl
Wenters Tegels en Vloeren Misterweg 202-1, Winterswijk www.wenterstegelsenvloeren.nl
Wentholtpark Lichtenvoorde Wentholtstraat 85, Lichtenvoorde www.wentholtpark.nl
Wentink Zadelmakerij p/a Weurden 21, Winterswijk www.zadelmakerijwentink.nl