Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Administratiekantoor van Oldeniel BV Raalterweg 51, Wesepe www.vanoldeniel.eu
Boek en Kantoor Korten Aaldert Geertsstraat 19, Olst www.korten.nl
Camping Heino Schoolbosweg 10, Heino www.campingheino.nl
De Boerschop Butzelaarstraat 70, Luttenberg www.deboerschop.nl
Dé-Gé Transport B.V. Strangeweg 7, Ommen www.dunnewindgroep.nl
Erik Struik Autobedrijf Korenmolen 1, Wesepe www.erikstruik.nl
Kies Kunstgras Koedijk 2, Wesepe www.kieskunstgras.nl
Koetsier Installatietechniek Wesepe BV Korenmolen 5, Wesepe www.koetsierwesepe.nl
Koopplein Raalte / Olst-Wijhe Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/raalte
Koopplein Raalte / Olst-Wijhe Lierderholthuisweg 8, Wijhe www.koopplein.nl/raalte
Leef! Sportcentrum Olst-Wijhe Handelsweg 14, Wijhe www.sportcentrumleef.nl
L Sportel Tuinplanten Velsdijk 17, Wijhe www.sporteltuinplanten.nl
Roeke Ruitersport Herenbrinksweg 4, Lierderholthuis www.roeke.nl
Salland Centraal Boeierstraat 10C, Raalte www.sallandcentraal.nl
Schoorsteenveegbedrijf Gait Middelkamp Rabbershoek 11, Broekland www.gaitmiddelkamp.nl
Stichting Salland Glas Bouwhuispad 5, Olst www.sallandglas.nl
Trimsalon Hondenschoon De Plas 1, Raalte www.hondenschoon.nl