Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Aad van Kekem Motoren B.V. Lierenstraat 3, Ridderkerk www.vankekemmotoren.nl
Arfrex Watersport Rijsoordsestraat 3-5, Ridderkerk www.arfrex.nl
Automobielbedrijf Wensveen Postbus 24, Alblasserdam www.wensveen.nl
autopalet Bijdorp West 64, Ridderkerk www.autopalet.nl
Autotaalglas Klompenmakerstraat 16a, Ridderkerk www.autotaalglas.nl
Bakkerij Voordijk Jan Steenstraat 22, Ridderkerk www.bakkerijvoordijk.nl
Bon Vivant Dorpsstraat 22, Hendrik Ido Ambacht www.bonvivantwonen.nl
Broekzitter Lagendijk 267-269, Ridderkerk www.broekzitter.nl
Dammers Veersedijk 5, Hendrik Ido Ambacht www.dammerskeukenenbad.nl
De Lagendijk Lagendijk 223, Ridderkerk www.delagendijk.nl
De Woonwulp Reeweg 5, Hendrik Ido Ambacht www.woonwulp.nl
Drukkerij Sanders B.V. Tinstraat 2, Ridderkerk www.sanders.nl
dubson Zweth 56, Barendrecht www.dubson.nl
E-Quality Zeemanstraat 45, Barendrecht www.e-quality.nu
Floor decoration Nijverheidsweg 29b, Rhoon www.floordecoration.nl
Glashandel Emmery BV Ebweg 32-34, Barendrecht www.glashandelemmery.nl
Hagenland Ebweg 71, Barendrecht www.balkonserres.nl
Havaro Edisonstraat 12, Dordrecht www.havaro.nl
Heijkamp Noordenweg 19, Ridderkerk www.heijkamphomestyle.nl
Hoek's Aannemingsbedrijf Kelvinring 7, Alblasserdam www.0800aanbouw.nl
J.C. Jongeneel Ringdijk 27, Ridderkerk www.mijnassurantiewinkel.nl
Jer. de Fonkert BV Burgemeester de Zeeuwstraat 130, Ridderkerk www.jerdefonkert.nl
J.P.v.d.Berg Glasblazerstraat 11, Ridderkerk www.autoschadevdberg.nl
Keukenstudio Konijnendijk Dorpsstraat 174, Barendrecht www.konijnendijk.nl
Kok Hoveniers B.V. Lagendijk 293, Ridderkerk www.kokhoveniers.nl
Koopplein Ridderkerk Waaldijk 35, Ridderkerk www.koopplein.nl
koopplein ridderkerk(AM) , H.I.A.
Koopplein Ridderkerk / HIA Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl
Koopplein Ridderkerk (MP) Oostmolendijk 38, Ridderkerk
Meubelcentrum Ridderkerk Kievitsweg 124, Ridderkerk www.meubelcentrumridderkerk.nl
Morgana Veersedijk 89, H.I.Ambacht www.mijnstijlvanslapen.nl
Multimate Boelewerf 4, Ridderkerk www.multimate.nl
Neijenesch P.C. Hoofdstraat 25, Ridderkerk www.neijenesh.nl
Nuance Interieur Havendam 5, Oud-Beijerland www.nuance-interieur.nl
Outdoorshop Henk van Os Ringdijk 22-28, Ridderkerk www.deoutdoorshop.nl
Papillon Noordeinde 146, Hendrik Ido Ambacht www.papillon-hobby.nl
Partycentrum Jaap van der Graaf Kievitsweg 107, Ridderkerk www.jaapvdgraaf.nl
Peter Terlouw Tweewielers Dorpsstraat 147, Barendrecht www.peterterlouw.nl
peugeot Kolenbranderstraat 6, Ridderkerk www.duidelijkdavo.nl
Prins Groenvoorziening B.V. Eerste Barendrechtseweg 92a, Barendrecht www.prinshoveniers.nl
P Terlouw Graaf Willemlaan 87, Hendrik Ido Ambacht
Riba Detail B.V. Dorpsstraat 156, Barendrecht www.gjandeweg.nl
Ribouw Fonteinkruid 69, Hendrik Ido Ambacht www.ribouw.nl
Rombouts Makelaars Postbus 100, Ridderkerk www.romboutsmakelaars.nl
Slaapboulevard Kwakernaat Boonsweg 7, Heinenoord www.slaapboulevard-kwakernaat.nl
Snoei Lagendijk 154, Ridderkerk www.snoei.nl
Super Fit Noordenweg 41 b, Ridderkerk www.superfit-ridderkerk.nl
Unicon Zonweringen Burg. de Bruïnelaan 50, Ridderkerk www.unicon.nu
van Ballegooijen Strevelsweg 335, Rotterdam www.ballegooijen.nl
Van der Bijl Kolenbranderstraat 20a, Ridderkerk www.admvanderbijl.com
Van Vliet Mijn Makelaar Koninginnenweg 47, Ridderkerk http://vanvliet.mijnmakelaar.nl
Verf & Wand Hartman Noordenweg 69, Ridderkerk www.gjandeweg.nl
Wesdijk Dierenspeciaalzaak Middenbaan 56-62, Barendrecht www.wesdijk.nl