Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Akropolis Naaldwijk Molenstraat 22, Naaldwijk http://www.akropolis-naaldwijk.nl
A-Netwerk ABC Westland 107-109, Poeldijk http://www.a-netwerk.nl
Bladwijzer , Naaldwijk
Cissors Buijs Ballotstraat 1bu1, 's-Gravenzande www.facebook.com/Cissors
Clinic Rubenslaan 42, Monster www.sportenspelworkshops.nl
De Roo Taxi en Autoverhuur , Naaldwijk www.deroo-autoverhuur.nl
De Werkbij Westland Rijnsburgerweg 114, Naaldwijk http://www.dewerkbij.nl/westland.php
Direct Makelaar Koningin Julianaweg 146, 's-Gravenzande http://www.directrenting.nl
Drumschool Ron van Elswijk Gantellaan 2, MONSTER www.ronvanelswijk.nl
Enden Advocaten , Naaldwijk
FlexQuest , Zoetermeer www.flexquest.nl
Greve Banden Transportweg 14, Maasdijk www.grevebanden.nl
Groenewegen Slagerij Dijkstraat 61, Honselersdijk http://www.groenewegen.gildeslager.nl
Groenewegen Slagerij Dijkstraat 61, Honselersdijk http://www.groenewegen.gildeslager.nl
Hair by Chantelle Molenweg 28a, Monster http://www.hairbychantelle.nl
HaPo Witgoed Schubertlaan 814, Maassluis http://www.witgoedservicehapo.nl
Hebbes Naaldwijk Zandhaver 3, Naaldwijk www.hebbesnaaldwijk.nl
Hebbes PartySchmink , Naaldwijk http://www.hebbespartyschmink.nl
Heppie Dance People Secretaris Harmanstraat 11, NAALDWIJK www.heppiedancepeople.nl
Het Bloemeke De Zijpe 18, Naaldwijk www.hetbloemeke.nl
Jeroen's Kado-service Kalmoes 32, Naaldwijk
Johan Kind Maasdijkseweg 122, Wateringen
Kester Kasdekreiniging Stille Oceaan 41, Naaldwijk http://www.dekwassen.nl
Kinderfeestenzo Tuindersweg 21a, Maasdijk http://www.kinderfeestenzo.nl
Klusbedrijf Weltevree Oosteindseweg 129, Westland
Koopplein Westland Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl
Koopplein Westland Nieuwe Tuinen 12, Honselersdijk www.koopplein.nl/westland
Kromme Jongens , Naaldwijk www.krommejongens.com
Laurens Pool Rijschool Indische Oceaan 3, Naaldwijk http://www.laurenspool.nl
Logerij Westland Tuindersweg 21a, Maasdijk http://www.LogerijWestland.nl
Lovely Baked , Naaldwijk
Mercedes Benz Naaldwijk Donau 42, Den Haag
Midi-unit , Naaldwijk http://www.midi-unit.nl
Miranda Kester Nieuwe Tuinen 12, Honselersdijk www.kastwandenopmaat.nl
MK2text Nieuwe Tuinen 12, Honselersdijk www.mirandakester.nl
Not 2 Much Heerenvliet 9, Wateringen
Orchidee Online Klarinet 28, De Lier http://www.orchidee-online.nl
Pianobar Naaldwijk , Naaldwijk http://www.depianobar.nl
Plus Danse Oranjeplein 1, Maasdijk
Restaurant Pure Passie Naaldwijkseweg 386, 's-Gravenzande www.restaurantpurepassie.com
Rien Verhoeve Abeelstraat 17, 's-Gravenzande www.rienverhoeve.nl
Robbemond vd Knaap , Naaldwijk www.verfenbehangwinkel.nl
Ronald van Loon Produkties Leeuweriklaan 41, De Lier
Rowin Sport , 's-Gravenzande http://www.rowinsport.nl
Rozen voor Haar , Honselersdijk http://www.rozenvoorhaar.nl
Ruud Hamel digitaal beeldspecialist Vlotlaan 130, Monster www.ruudhamel.nl
RVMTS Design , De Lier http://www.rvmts.nl
Samen Tuinen Hofstraat 5, Honselersdijk http://www.samentuinen.nl
SammiKids-Kinderkleding Mariendijk 32A, Honselersdijk http://www.sammikids-kinderkleding.nl
Smulwereld Pijletuinen Dreesplein 5, Naaldwijk http://www.smulwereldpijletuinen.nl
Snoek Promo ABC Westland 255, Poeldijk www.snoekpromo.nl
Straathof Poelier Molenstraat 34, Naaldwijk www.kerstverspakket.nl
Suede design Heerenvliet 13, Wateringen www.suededesign.nl
Tendenz Kappers Moddermanplein 8-9, Honselersdijk www.tendenzkappers.nl
Terrasweelde Waterlelie 25, Naaldwijk http://www.terrasweelde.nl
The Fitness Experience Warmoezenierstraat 19, Naaldwijk www.tfe.nu
The Right Hands Kruidenlaan 7, Wateringen www.therighthands.nl
T.O.S. Meidoornstraat 11, 's-Gravenzande www.totaalonderhoudservice.nl
Totaal Werk Bandijkweg 2, Maasdijk www.totaalwerk.nl
Van der Mark Ketelonderhoud Vreeburchlaan 3, De Lier http://www.vandermark.nl
Van der Mark Ketelonderhoud Vreeburchlaan 3, De Lier http://www.vandermark.nl
Van Rooijen Visuele Reclame Kerkstraat 6, Kwintsheul http://www.vrvr.nl
Van Ruijven Makelaardij Kijckerweg 55, De Lier
VDM Watersport Zwetburgh 54, De Lier www.vdmwatersport.nl
Vida Visuals Jan Barendselaan 101, Poeldijk http://www.vidavisuals.com
Vouw en Verstuur Heerenvliet 13, Wateringen http://www.vouwenverstuur.nl
VTM Telecom HONDERDLAND 190, MAASDIJK www.vtmtelecom.nl
Wasserij De Waslijn Wagenstraat 17-23, Maassluis
Webbol Markt 13 rood, Maassluis http://www.webbol.nl
WestBeach Prins Clausstraat 72, Monster http://www.westbeach.nl
Westland Adviesgroep Jan Barendselaan 60, Poeldijk http://www.Westland-Adviesgroep.nl
WestlandBestrating , Naaldwijk www.westlandtuinmaterialen.nl
WestlandComputers , Monster www.westlandcomputers.nl
WestlandHosting , Monster www.westlandhosting.nl
Westland Workwear Slotenmakerstraat 16, Naaldwijk
WH & TO Postbus 115, Monster www.whento.nl
Woonbeurs Westland , Westland
XL-bedrijfskleding Honderdland 225, Maasdijk www.xlbedrijfskleding.nl
ZieZo Kinderfeest , Maasdijk