Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
4 you training en advies Zuivelstraat 5, Axel http://www.4youtraining.nl/index.htm
A.L.Wille VOF E.Verploeg Langeweg 43, Breskens http://alwille.nl/
Aqua Claire Smokkelweg 1, IJzendijke http://www.aqua-claire.nl
Arke Terneuzen Kersstraat 3, Terneuzen www.arke.nl
Bakkerij Willemsen Grote Kade 26, Breskens http://www.kellysearch.nl/EmailRFQ.aspx?globalId=390207776&Country=NL
B en P Sportlaan 1, Breskens http://www.benp.biz/particulier/index.php/home-mainmenu-2
Bloemwerken Sonja en Ann Nassaustraat 18, IJzendijke http://www.sonjaenann.nl/
Body en Co Brouwerijstraat 11, Oostburg http://www.oostburg.nl/bedrijvengids/bedrijf/Gezondheid___Verzorging/21/Body_&_Co
Boekhandel Basting Raadhuisplein 9A, Oostburg http://www.bouwmijnsite.nl/Bedrijven/Basting.htm
C1000 Breskens Van Zuyenstraat 79, Breskens http://www.c1000.nl/supermarkten/breskens/C1000-breskens
Caravancentrum Zuid Nederland VOF Beneluxweg 9, Hulst http://www.cczn.nl
Caravanhandel de Wielewaal Deltahoek 1, Breskens http://www.dewielewaalcaravans.nl/index.php?id=2&name=Home&language=1
Cine City Nieuwstraat 41/43, Terneuzen http://www.cinecity.nl/default.aspx
Crea Trends , Retranchement http://crea-trends.nl/index.htm
CVH Tuinonderhoud Scherpbierseweg 18, Groede http://www.hovenier.in/groede/cvh-tuinonderhoud
De afslag Kieweg 2, Breskens http://www.deafslag.nl/index.php?page=1
De Dobbelaere Makelaars Ledelplein 8-01, Oostburg http://www.dedobbelaere.nl/
De Heidebloem Watervlietseweg 15, IJzendijke http://deheidebloem-charlotte.nl/
De Vier Heemskinderen Landpoortstraat 10, Ijzendijke
Dierenkliniek Minnepoortstraat 14, IJzendijke http://www.dierenkliniekijzendijke.nl/
Discotheek The Limit Mollekotweg 5, IJzendijke http://www.thelimit.nl/
Dobey Dorpsstraat 1, Breskens http://www.dobey.nl/
Elektro van Sorgen VOF Koninginnestraat 28-32, IJzendijke http://www.sorgen.nl/home/
Elhape Walstraat 17, IJzendijke www.elhape.nl
Expert Zuidzande Dorpsplein 7, Zuidzande http://www.expert.nl/zuidzande
Fietswereld de Winter Spuiplein 1A, Breskens http://www.fietswerelddewinter.nl/
Fit Line Healthclub Bredestraat 23, Oostburg
Food Plaza Dorpsstraat 40, Breskens
Foto Verstraaten Nieuwstraat 1A, Breskens http://www.fotoverstraaten.nl/index.html
Friethuisje , Edegem www.friethuisje.be
Garage E.Corijn Mauritsweg 2, IJzendijke
Garage Wijffels Tivoli 26, IJzendijke http://www.wijffels.biz/home/
Gate One Markt 15, Oostburg
Hafco Nassaustraat 17, IJzendijke http://www.hafco.nl/
Hentonic Keukens Staatslaan 121, Adegem
Hofzicht eetcafe Koninginnestraat 37, IJzendijke www.cafehofzicht.nl
HRS , Rotterdam www.HR-Security.nl
J& B Taverne Spuiplein 1- D, Breskens
Jetohorse Kerkstraat 3, IJzendijke http://www.jetohorsewebwinkel.nl/
Jose de Boevere h/o Equilibre Landpoortstraat 16-18, IJzendijke
Keijmel Recreatie Grote Kade 15-19, Breskens http://www.keijmel-recreatie.nl/welkom/
Keukenstudio Oostburg Industrieweg 10A, Oostburg http://www.keukenstudio-oostburg.nl/
Koopplein Zeeuws-Vlaanderen , IJzendijke www.koopplein.nl/zeeuwsvlaanderen
Koopplein Zeeuws-Vlaanderen Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/zeeuwsvlaanderen
La Douce France Smokkelweg 1, IJzendijke www.facebook.com/topic.php?uid=272507493687
La Porte dÓr Markt 19, IJzendijke www.laportedor.nl
Ledeltheater Ledelplein 16-17, Oostburg http://www.ledeltheater.nl/2008/index.php
Levro Parket Mercuriusstraat 6, Breskens http://www.levroparket.nl/index.php?id=1
Life en Garden Nieuveltweg 56, Oostburg http://www.tuincentrumoverzicht.nl/life-garden-oostburg-oostburg
Little Stars Dorpsstraat 2, Breskens http://www.cylex-bedrijvengids.nl/bedrijf/little-stars-kids---teens-breskens/10870398.html
Loesjes Lunchroom Eenhoornplantsoen 8, Oostburg http://www.loesjeslunchroom.nl/index.html
Makelaardij R.de Meijer Stationsstraat 5, Sas van Gent http://www.ruuddemeijer.nl/
Makelaardij Wim van de Broecke Spuiplein 27, Breskens http://www.vandebroecke.nl/index.php
Modehuis Louise Walplein 1-3, Sluis
Molecaten Park Napoleonhoeve Zandertje 30, Breskens http://www.molecaten.nl/nl/napoleon-hoeve/
Mooi Vlaanderen Groeneweg 10, Schoondijke http://www.mooivlaanderen.nl/welkom/
Notariskantoor Verhaegen en Verhaegen Postbus 40, IJzendijke www.notarisverhaegen.nl
Pecom computers Pr. Bernhardstraat 19, Schoondijke
Plus Breskens Spuiplein 49, Breskens
Putter firma de Slijpstraat 22, IJzendijke http://www.ijzendijke-online.nl/ijzendijkenieuw/putter.html
Reham vastgoed , Zaamslag www.reham.nl
Restaurant de Jonckvrouwe Markt 12, IJzendijke www.dejonckvrouwe.nl
Restaurant de Lausanne Markt 8, IJzendijke
Restaurant In den Wijngaard Smedekensbrugge 34, Aardenburg http://www.indenwijngaard.eu/
Restaurant Paddington Spuiplein 7, Breskens http://www.restaurantpaddington.nl/Paddington/Paddington.html
Retaurant de Zeeuwse Kust Crox Houcke 73A, Nieuwvliet http://www.restaurantdezeeuwsekust.nl/index.php?id1=11
Rijschool Hinneman Tivoli 18, IJzendijke http://www.hinneman.nl/
Rijschool Hinneman Tivoli 18, IJzendijke http://www.hinneman.nl/
Siersmederij Groosman & Zn Waterpoortstraat 16A, IJzendijke www.smidgroos.nl
Sjaak Moens Logistics BV Drogerijweg 1, Sas van Gent
Speedheat Nederland BV Dr.Huizingastraat 28, Schoondijke http://www.speedheat.nl/elektrischevloerverwarming.php
Sportshop Francke Bredestraat 1, Oostburg http://www.sportshopfrancke.nl/index.php?p=home
Stichting Vestrock Korte Nieuwstraat 9, Hulst
Taco Tweewielers Willemsweg 5-7, Schoondijke http://www.taco-tweewielers.nl/index.php?p=contact
Tempo Team Schuttershofweg 1, Terneuzen http://www.uitzendbureau.nl/werk/13958/tempo-team-terneuzen-uitzenden
't Halve Maentje Nieuwesluisweg 44, Breskens http://www.halvemaentje.nl/
Thomas Cook Oostburg Burg.Erasmusstraat 10, Oostburg http://www.thomascookoostburg.nl
Tiola , IJzendijke http://www.tiola.nl/
Tollierent Gaaipersstraat 12, IJzendijke http://www.tollierent.nl/home
Tournois Makelaardij Oranjeplein 28, Breskens http://www.tournoismakelaardij.nl/frame.cfm
Uitspanning Cadsandria Waterpoortstraat 18, IJzendijke www.smidgroos.nl
Valkeniershof Klakbaan 5, IJzendijke www.valkeniershof.nl
Van der Plas Modes Brouwerijstraat 7, Oostburg http://www.oostburg.nl/bedrijvengids/bedrijf/Mode___Schoenen___Lingerie/91/van_der_Plas_herenmode
Van Voren Accountants Hoogstraat 3, IJzendijke www.vanvoren.nl
Varamo VOF Deltahoek 22, Breskens
Verdurmen Bouw Nassaustraat 1, IJzendijke http://www.verdurmenbouw.nl/index.html
Verhuurburo Zee en Land Oosthavendam 16-18, Breskens
Vermeulen Makelaardij Herengracht 7, Terneuzen http://www.vermeulen-makelaardij.nl/welkom/
Versluijs Makelaardij Nieuwstraat 15, Oostburg http://www.versluijsmakelaardij.nl/
Vervaet Biervliet BV Hoofdplaatseweg 1B, Biervliet http://jd-dealer.nl/vervaet/?p=home
Witte- Boussen- de Bruin Postbus 201, Terneuzen http://www.witteboussen.nl/algemeen/vastgoed-makelaardij
Zwin Regio Makelaardij Beestenmarkt 4, Sluis