Deelnemende bedrijven

De financiƫle medewerking van de onderstaande bedrijven en instanties biedt de mogelijkheid om als particulier gratis advertenties te plaatsen op Koopplein.nl:

Naam Adres Website
Autobedrijf Nico Morien De Munniksplaat@ 3, Makkum http://www.nicomorien.nl
Axeel Luzernevlinder 7, Den Burg
Cine Sneek Leeuwenburg 12, Sneek http://www.cinesneek.nl
Doekele Terpstra Buren 1, Ferwerd
Garage Horjus Suderseewei 7, Makkum www.garagehorjus.nl
Hagen Brandt Schadeherstel De Marne 29C, Bolsward
Herben Kemphaan 19, Lemmer
H & M groenten en fruit Hege Wier 6b, Nijland http://www.hm-agf.nl
Idzenga Hengelsport en dierspeciaal Buren 3, Makkum
Koopplein Súdwest Fryslân Postbus 63, Den Burg www.koopplein.nl/zuidwestfriesland
Koopplein Súdwest Fryslân , Sneek www.koopplein.nl/zuidwestfriesland
Koudumtours Postbus 51 51, Makkum http://www.koudumtours.nl
Kraanbedrijf Haitsma Pingjummerstraat 26, Witmarsum http://www.haitsmawitmarsum.nl
Lewaty's Fashion Zuiderhaven 55, Harlingen http://www.lewatiesfashion.nl
Makelaardij Kingma en Walinga Voorstraat 1, Súdwest Fryslân www.kingmawalinga.nl
Parfumerie Jolanda Peperstraat 6, Sneek http://www.parfumeriejolanda.nl
P. van der Weide Witgoed nummer 22, Ypecolsga www.weidewitgoedservice.nl
Rinia Fietsen Kerkstraat 4, Makkum http://www.riniafietsen.nl
Shiatsu van Rijswaard Tsjomme Wiardaleane 50, Sneek http://www.shiatsu-vanrijswaard.nl
Speelbos Joure Marconiweg 20b, Joure http://www.speelbosjoure.nl
Taxi en Touringcar van der Bles Postbus 51, Makkum http://www.taxivanderbles.nl
Tekeapynmakkum Gruthof 5h, Makkum http://www.tekeapynmakkum.nl
Tommys Dierenspeciaalzaak Hoekseize 16, Workum http://www.tommysfriesland.nl
Velofestin tweewielercentrum Hoofdstraat 46-48, Koudum http://www.velofestin.nl/
Vollie.nl Kerkeburen 1, Makkum www.vollie.nl
Xero performance Lieuwkemastraat 44, Makkum
Xeroperformance Engine tuning en Remapping Lieuwkemastraat 44, Makkum